• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2338
  • Dodano: 2019-06-26 / 17:32
  • Komentarzy: 1

W dniu wolnym zatrzymał poszukiwaną

 
 
W dniu wolnym zatrzymał poszukiwaną

(KPP Głubczyce)

Spostrzegawczość, nawet w dniu wolnym, nie zawiodła kierownika ogniwa patrolowo-interwencyjnego z głubczyckiej komendy. Policjant podczas robienia zakupów w jednym z supermarketów rozpoznał poszukiwaną przez sąd kobietę. 31-latka została zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego, gdzie będzie odbywała zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Kierownik ogniwa patrolowo-interwencyjnego podczas robienia zakupów w jednym z supermarketów na terenie Kędzierzyna-Koźla zauważył poszukiwaną kobietę. Policjant natychmiast udał się za 31-latką, jednocześnie powiadamiając o wszystkim dyżurnego kędzierzyńsko-kozielskiej policji. Kobieta była poszukiwana za oszustwa na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie.

Już po chwili na parkingu supermarketu zjawił się patrol, który pomógł funkcjonariuszowi z Głubczyc zatrzymać poszukiwaną. Kobieta po zatrzymaniu została sprawdzona w policyjnych bazach danych, które potwierdziły jej tożsamość. Następnie przewieziono kobietę do jednego z zakładów karnych. Tam będzie odbywała zasądzoną karę 8 miesięcy więzienia.

reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-06-26 17:35:08 [83.10.130.*] id:1577437  
pain: Napisał postów [674], status [rozpisany/na] Reputacja
Prawdziwy ZUCH.

Nick:
Treść: