• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 843
  • Dodano: 2019-06-25 / 08:56
  • Komentarzy: 1

Można zgłaszać kandydatów do "Społecznika Roku Województwa Opolskiego 2018"

 
 
Można zgłaszać kandydatów do "Społecznika Roku Województwa Opolskiego 2018"

(Fot. Archiwum)

Marszałek Województwa Opolskiego ogłasza konkurs, którego celem jest uhonorowanie i wyróżnienie osób działających na rzecz dobra wspólnego oraz promocja postaw społecznych.


Kandydatów do zaszczytnego tytułu "Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2018" mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje oraz pełnoletnie osoby fizyczne (pod warunkiem dołączenia rekomendacji organizacji pozarządowej, instytucji lub nieformalnej grupy osób).

"Społecznik Roku" musi być pełnoletnim mieszkańcem województwa opolskiego, który działa nieodpłatnie na rzecz innych osób oraz swojego otoczenia, działa od lat z dużym zaangażowaniem na rzecz zmian, na których zyskuje środowisko lokalne i walczy skutecznie z problemami społecznymi, podejmuje inicjatywę poprzez realizację oddolnych działań, akcji oraz przedsięwzięć społecznych.

Zgłoszeni kandydaci będą oceniani przez Kapitułę, wg następujących kryteriów:

- czas i zasięg działania (min. 5 lat działalności społecznej na terenie województwa opolskiego),
- praca społeczna bez wynagrodzenia,
- zaangażowanie oraz skuteczność działania,
- współpraca i angażowanie innych ludzi,
- wartość postawy jako wzoru do naśladowania.

Wnioski zgłoszeniowe wraz z Regulaminem dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego www.opolskie.pl, portalu internetowym organizacji pozarządowych www.ngo.opolskie.pl oraz w Biurze Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Wypełniony wniosek zgłoszeniowy wraz z załącznikami należy składać w siedzibie Organizatora osobiście lub listownie na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14, 45-082 Opole, z dopiskiem na kopercie Konkurs "Społecznik Roku Województwa Opolskiego 2018" do dnia 10 lipca 2019 r. o zachowaniu terminu decyduje data nadania. Zgłoszenia wraz z załącznikami, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-06-25 10:07:13 [37.248.211.*] id:1577369  
[moderacja]: Napisał postów [7887], status [VIP] Reputacja
[moderacja]
[-5]

Nick:
Treść: