• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4028
  • Dodano: 2019-06-27 / 16:07
  • Komentarzy: 0

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w obrębie prac na Oleskiej

 
 
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w obrębie prac na Oleskiej

(Fot. Dżacheć)

Miejski Zarząd Dróg poinformował o kolejnym etapie prac w rejonie dworca kolejowego Opole Wschód. Kierowcy przez około 8 tygodni muszą liczyć się z utrudnieniami w obrębie skrzyżowania ulic Oleskiej, Batalionów Chłopskich i Bohaterów Monte Cassino.


Firma, która pracuje przy przebudowie dworca kolejowego Opole Wschód zaczyna prace związane z przekładaniem sieci energetycznych. W związku z tym kierowcy muszą wziąć pod uwagę, że przez długi czas będą poruszać się z utrudnieniami.

- Kierowcy jadący od strony osiedla Armii Krajowej będą musieli jeździć ponownie po fragmencie parkingu przy stadionie Odry. Zamknięty będzie też wjazd i wyjazd z ulicy Kusocińskiego. Utrudnienia mogą potrwać nawet około 8 tygodni - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie MZD przypomina, że nadal nie będzie można skorzystać z prawoskrętu jadąc od ulicy Oleskiej w Batalionów Chłopskich, co nie oznacza, że w prawo jechać nie można - Skręt w prawo jest możliwy z pasa do jazdy prosto - słyszymy.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".