• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7704
  • Dodano: 2019-06-20 / 21:13
  • Komentarzy: 0

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej nr 39. Nie żyje rowerzysta potrącony przez samochód

 
 
Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej nr 39. Nie żyje rowerzysta potrącony przez samochód

(Fot. Archiwum)

Do tego tragicznego wypadku doszło w czwartek o 19:15 między Strzelinem a Brzegiem. Droga Krajowa nr 39 jest zablokowana, radzimy kierować się objazdami.


Do potrącenia rowerzysty doszło w miejscowości Małujowice (powiat brzeski, gmina Skarbimierz). Jak informują służby porządkowe, potrącony przez samochód osobowy rowerzysta zginął na miejscu, droga będzie zablokowana jeszcze kilka godzin.

- O 19:15 otrzymaliśmy zgłoszenie. Rowerzysta jechał z Brzegu w kierunku Łukowic Brzeskich. Ze wstępnych ustaleń wynika, że został on potrącony przez Forda jadącego w tym samym kierunku, wyjaśniamy okoliczności zdarzenia. Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu - informuje mł.asp. Patrycja Kaszuba z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

Policja wyznaczyła objazdy przez Małujowice - Skarbimierz Osiedle, utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin nocnych. Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuratorem, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz tożsamość ofiary wypadku.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".