• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3121
  • Dodano: 2019-06-15 / 19:10
  • Komentarzy: 0

  Opolska Liga Orlika zakończona. Padło ponad 1000 bramek!

  Opolska Liga Orlika zakończona. Padło ponad 1000 bramek!

  (Fot. Dżacheć)

  Oficjalnie zakończono XII już rundę Opolskiej Ligi Orlika. Zainteresowanie było bardzo duże, na boiskach podczas wszystkich spotkań padło ponad 1000 bramek! Mistrzem po raz kolejny został APN SERVICE.

  Edycję temu została utworzona 3 liga, by zachęcić do rozgrywek te drużyny, które dopiero zaczynają swoją przygodę z OLO. Już niemal pewne jest, że wraz z XIII edycją OLO zostanie uruchomiona 4 liga rozgrywek ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem. Piłkarze w ramach rozgrywanych meczy spotykali się na dwóch boiskach "Orlik" w Opolu - przy ul. Czaplaka, gdzie zmagania prowadziła I liga oraz na ul. Bielskiej.

  Tymczasem w piątek 14 czerwca oficjalnie zakończono i podsumowano 12 edycję OLO. - Łącznie na boiskach wystąpiło dokładnie 550 zawodników w 36 drużynach i strzelono łącznie 1113 bramek. W przyszłym sezonie rusza czwarta liga ze względu na bardzo duże zainteresowanie rozgrywkami. Cieszymy się, że coraz więcej drużyn zgłasza się do rozgrywek, już nie tylko z samego Opola, ale z całego powiatu opolskiego - mówi Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, koordynator Opolskiej Ligi Orlika.

  Organizatorzy zaznaczają, że osoby chętne do wzięcia udziału w OLO zapisów do rundy jesiennej mogą szukać w okolicach sierpnia.


  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".