- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 19118
- Dodano: 2009-05-31 / 19:18
- Komentarzy: 192
Policyjny pościg ulicami Brzegu
(fot: Michał Dróbka . infobrzeg.pl)
Scena jak z amerykańskiego filmu akcji wydarzyła się w nocy z soboty na niedzielę w Brzegu.
Gdy na ulicy Piastowskiej patrol drogówki próbował zatrzymać do rutynowej kontroli forda escorta, jego kierowca nie zatrzymał się jadąc wprost na policjanta, który w ostatniej chwili odskoczył - podaje serwis infobrzeg.pl.
W pościg za fordem rusza w sumie pięć radiowozów. Po przejechaniu kilkuset metrów, samochód udaje się zatrzymać, a czwórka jadących nim młodych mężczyzn w wieku od 19 do 30 lat, trafia skuta na ziemi, po czym zostają przewiezieni do komendy.
Jak podaje serwis infobrzeg.pl, zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. Dodatkowo auto było niezarejestrowane, nieubezpieczone oraz w tylnej części samochodu była zamocowana kradziona tablica rejestracyjna.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
~~_justin81opole: czy mi sie wydaje ze na trzecim zdjeci koles ma wymierzoną w glowe pukawke:)