• 0
0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 593
  • Dodano: 2019-06-14 / 09:50
  • Komentarzy: 0

Już jutro odbędzie się 13 edycja Festiwalu Tańca - Grand Prix Opola w Tańcu towarzyskim

 
 
Już jutro odbędzie się 13 edycja Festiwalu Tańca - Grand Prix Opola w Tańcu towarzyskim
W sobotę 15 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbędzie się 13 edycja Festiwalu Tańca - Grand Prix Opola w Tańcu towarzyskim. Na starcie około 300 par z ponad 80 klubów tanecznych z całej Polski.


Początek zmagań od 9:30. Pary będą rywalizować w tańcach standardowych m.in.: walc wiedeński, walc angielski, fokstrot, tango, quickstep oraz w tańcach latynoamerykańskich. Będą zmagać się w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych w zależności od stopnia zaawansowania.
Tancerze zatańczą w rytm polskich przebojów znanych z opolskiego amfiteatru, nawiązując tym samym do do trwającego w tym dniu Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Występy najlepszych tancerzy będzie można zobaczyć podczas gali finałowej, która rozpocznie się wcześniej niż zwykle czyli o godz. 17:00.

Na zgromadzoną w CWK publiczność czeka wiele atrakcji artystycznych oraz inne niespodzianki - między innymi losowanie wartościowych bonów upominkowych.

Bilety na to wydarzenie będzie można nabyć w dniu turnieju. Dla mieszkańców Opola bilety w cenie 15 złotych.
Normalny bilet 30 złotych, 15 ulgowy.
Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia