• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 900
  • Dodano: 2019-04-11 / 20:59
  • Komentarzy: 0

  Znamy zwycięzców na najpopularniejszą pracę konkursową "Niepozorny 1%"

  Znamy zwycięzców na najpopularniejszą pracę konkursową "Niepozorny 1%"
  Do środy 10 kwietnia można było zostawiać "polubienia" na prace konkursowe przesłane przez Organizacje Pożytku Publicznego w ramach konkursu "Niepozorny 1%". Zadaniem uczestników było wypromowanie swojej organizacji pożytku publicznego za pomocą przesłanej pracy konkursowej.


  Przez niespełna miesiąc organizacje miały szansę zaprezentować się z jak najlepszej strony i namówić do oddania na siebie głosu poprzez specjalnie dedykowaną stronę.

  Bezapelacyjnie zwyciężył Polski Związek Niewidomych Okręg Opolski uzyskując 1200 głosów internautów. Dnia 10 czerwca 1956 r. powstało samodzielne Koło wojewódzkie Polskiego Związku Niewidomych w Opolu, a w pierwszym kwartale 1957 r. powstał Odział (obecnie Okręg) Opolski PZN, który od 2001 r. posiada osobowość prawną, a w 2004 r. uzyskał status organizacji pożytku publicznego.

  W skład struktury Okręgu Opolskiego PZN wchodzi 12 Kół terenowych, mających swoje placówki we wszystkich miastach powiatowych województwa opolskiego.

  Drugie miejsce w konkursie zajął Uczniowski Klub Sportowy "Trolik", który zdobył w głosowaniu 388 lajków. Klub prowadzi sekcję unihokeja oraz zajęcia cyrkowe. - Żonglerka, manipulacja przedmiotami czy ekwilibrystyka mają doskonały wpływ m.in. na wzrost zdolności koncentracji, samodyscypliny, poprawę koordynacji ruchowej. Systematyczne treningi wspierają kreatywność, podnoszą samoocenę i redukują lęk przed wystąpieniami publicznymi, co ma bezpośredni wpływ na odnoszenie sukcesów podczas egzaminów. Uczestnicy zajęć uczą się współpracy oraz stawiania sobie kolejnych celów - piszą o sobie.

  Zwycięzcy konkursu na portalu internetowym otrzymują kampanię reklamową na portalu www.24opole.pl o wartości 1.200 złotych. Uczniowski Klub Sportowy "Trolik" w ramach nagrody weźmie udział w programie "Druga Kawa" emitowanym na portalu www.24opole.pl oraz na profilu społecznościowym.

  Konkurs "Niepozorny 1%" jest realizowany w ramach kampanii społecznej "1 % ZOSTAWIAM W OPOLU!", przez Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola oraz portal 24opole.pl

  W najbliższą sobotę 13 kwietnia, o godzinie 12:00, na opolskim Rynku, rozpocznie się wydarzenie plenerowe kampanii społecznej pod hasłem "1 % zostawiam w Opolu! W trakcie imprezy zostanie rozstrzygnięty konkurs "Niepozorny 1%", a jego laureaci otrzymają nagrody. W trakcie imprezy odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz chorego na mukowiscydozę Kamila Jośko.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".