• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5128
  • Dodano: 2019-04-12 / 17:10
  • Komentarzy: 6

Kierowcy będą mogli przejechać Oleską jeszcze do końca tygodnia

 
 
Kierowcy będą mogli przejechać Oleską jeszcze do końca tygodnia
Miejski Zarząd Dróg poinformował we wtorek o kolejnym terminie zamknięcia przejazdu ulicą Oleską. Zmiany miały obowiązywać od poniedziałku 8 kwietnia, później przesunięto termin na środę 10 kwietnia. Ostatecznie będzie to 15 kwietnia.


Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ utrudnienia na ulicy Oleskiej mają potrwać około dwóch tygodni. Jak informuje wykonawca, firma Banimex, utrudnienia związane są z koniecznością poprowadzenia pod wiaduktem instalacji ciepłowniczej, gazowej i teleinformatycznej.

- Przypominamy, że samochody będą jeździły po parkingu przy stadionie Odry, ale tylko osobówki, pojazdy do 3,5 tony i autobusy. Pozostałe samochody muszą korzystać z objazdu przez Sosnkowskiego, Horoszkiewicza i Bohaterów Monte Cassino. Nie będzie można tez wjechać w Kusocińskiego. Piesi będą mogli bezpiecznie poruszać się po chodniku po stronie WIKu. Zniknie też przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z Wodociągową - poinformował MZD Opole.

Ruch zostanie przywrócony po świętach wielkanocnych.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".