• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1324
  • Dodano: 2019-03-28 / 17:11
  • Komentarzy: 0

Rusza nabór do III edycji Programu Mentoringu Biznesowego województwa Opolskiego

 
 
Rusza nabór do III edycji Programu Mentoringu Biznesowego województwa Opolskiego

(Fot. Dżacheć)

Rusza III edycja Programu Mentoringu Biznesowego województwa Opolskiego. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki do 12 kwietnia czeka na zgłoszenia przedsiębiorców, którzy chcą wziąć udział w programie.


Celem Programu jest upowszechnienie i promocja idei mentoringu w biznesie w Województwie Opolskim, w trakcie jego trwania, 10 znanych szefów firm podzieli się wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami.

Program polega na transferze wiedzy i doświadczenia opolskich przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces rynkowy do małych i średnich firm o dużym potencjale wzrostu. W pierwszej edycji projektu brało udział 6 mentorów i 11 podopiecznych. W II edycji 8 mentorów i 9 podopiecznych. Warto podkreślić, że w III edycji programu już nie tylko panowie mentorzy, ale także panie - mentorki - będą wspierać uczestników programu.

W rolę mentorów w III edycji programu wcielą się: Agata Duliniec, prezes zarządu firmy GNIOTPOL Trailers, Kornelia Tomala, członek zarządu i dyrektor ds. eksportu firmy Multiserwis, Katarzyna Rudzińska, dyrektor ds. personalnych Zakładów Produkcyjnych NUTRICIA, Andrzej Balcerek, członek rady nadzorczej Górażdże Cement SA, Andrzej Drosik, dyrektor przemysłowy Z.P. NUTRICIA, Joachim Siekiera, prezes grupy Chespa, Lesław Adamczyk, właściciel Butiku Inwestycyjnego LEAD, Wojciech Paruzel, dyrektor operacyjny i członek zarządu firmy Diehl Controls Polska Sp. z o.o., Roland Krause, prezes zarządu MM Systemy oraz Ryszard Błaszków, były wieloletni dyrektor zakładu Lesaffre Polska.

- To jeden z moich ulubionych programów i bardzo się cieszę z tej III edycji. Dotychczasowe dwadzieścioro absolwentów programu są najlepszym przykładem na to, że warto korzystać. Wreszcie pojawiły się mentorki, to naprawde duża wartość i odpowiedź na zarzut, że skupiamy się wyłącznie na mężczyznach - mówi Szymon Ogłaza, członek zarządu województwa opolskiego.

- Program dał mi dużo więcej pewności siebie, to mentor pokazał mi jak dużo można mieć spokoju w tak niespokojnej strefie jaką jest działalność gospodarcza. Pokazał mi jak radzić sobie z działalnością lidera. To ktoś, kto przychodził całkowicie bezinteresownie i zadaje trafne pytania, dzięki którym można wykazać inicjatywę - podkreśla Łukasz Kunert, przedsiębiorca korzystający z II edycji programu.

By wziąć udział w programie, młodzi przedsiębiorcy muszą wypełnić formularz dostępny na stronie OCRG i wysłać go do 12 kwietnia na adres j.maczko@ocrg.opolskie.pl, potem chętnych czeka autoprezentacja przed mentorami.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".