• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1790
  • Dodano: 2019-03-22 / 13:00
  • Komentarzy: 1

Jechał rowerem pijany, okazało się, że jest poszukiwany

 
 
Jechał rowerem pijany, okazało się, że jest poszukiwany

(KPP Kędzierzyn Koźle)

42-letni mieszkaniec Śląska, nie dość, że jechał rowerem mając blisko 2 promile alkoholu, to dodatkowo był poszukiwany na ponad rok więzienia za wcześniej popełnione przestępstwo. Mężczyzna po tym jak został zatrzymany, trafił do zakładu karnego. Teraz poza mandatem za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu, odbędzie zasądzoną karę za kradzież z włamaniem.

20 marca, około godziny 13:00 kędzierzyńsko-kozielscy policjanci zauważyli na jednej z ulic miasta rowerzystę, który miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Okazało się, że rowerem jechał 42-letni mieszkaniec Gliwic. Mężczyznę został przebadany na stan trzeźwości. Okazało się, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Dodatkowo, po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gliwicach. Za wcześniej popełnione kradzieże z włamaniem ma on do odbycia karę roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności.

W tej sytuacji mieszkaniec Gliwic został zatrzymany i przewieziony do więzienia. Za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości otrzymał 500 złotowy mandat karny
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-03-24 20:53:24 [5.173.33.*] id:1572305  
tippmann: Napisał postów [5750], status [VIP] Reputacja
dobrze że mamy tylko takich terrorystów,bo inaczej polskie pały by się ze strachu zesrały

Nick:
Treść: