• 0
0
  • Autor: adnaw22
  • Wyświetleń: 1075
  • Dodano: 2019-03-19 / 15:35
  • Komentarzy: 0

Już jutro Akademickie Targi Pracy!

 
 
Już jutro Akademickie Targi Pracy!

foto: Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej

 foto: Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej

foto: Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej

Nie może was zabraknąć na wyjątkowym wydarzeniu, na którym nastąpi zderzenie oczekiwań pracodawców z tym, co mają do zaoferowania przyszli pracownicy. Tak, to już jutro (20.03.2019 r.) o godz. 10.00 widzimy się w "Łączniku" Politechniki Opolskiej przy ul. Mikołajczyka 16.

Ręce na pokład! Dzisiaj w "Łączniku" praca wre - jedni coś wnoszą, inni wynoszą. Drzwi nieomal się nie zamykają - wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Przecież już jutro Targi Pracy! My jednak mieliśmy szczęście, bo udało nam się zamienić dwa słowa z pracownikami Akademickiego Biura Karier - Aleksandrą Jasińską i Eweliną Kucharzak, które serdecznie zapraszają na jutrzejsze wydarzenie: "My same czekamy na nie cały rok, a jutro wielki dzień, dobry dzień dla studentów, absolwentów wykładowców i wszystkich tych, którzy chcieliby współpracować z biznesem. Zapraszamy wszystkich, których interesuje rynek pracy albo myślą o tym, żeby znaleźć nowe stanowisko, przekwalifikować się lub dowiedzieć się czegoś o swoim rozwoju. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://abk.po.edu.pl/targi_pracy_2019.html oraz zapoznania się z prelegentem: http://powerspeech.pl "

Czym są Targi Pracy? Pewnie większość z was wie, bo Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej organizuje to wydarzenie już po raz jedenasty. Na przybyłych zawsze czeka olbrzymia dawka motywacji i jeszcze większa porcja pomysłów do zrealizowania. Czego natomiast można się spodziewać po tegorocznej edycji?

- 60ciu wystawców z całej Polski, którzy przedstawią oferty pracy, staży, praktyk obowiązkowych i nieobowiązkowych, współpracy, czy wspólnego pisania prac dyplomowych;

- Strefa konsultacji, gdzie można będzie skonsultować dokumenty aplikacyjne i przedstawić swój pomysł na biznes. Dowiecie się też jak przygotować idealny makijaż na zrobienie pierwszego wrażenia;

- Salka spotkań, czyli "szybkie randki" z pracodawcami;

- Strefa relaksu, która pozwoli zebrać myśli, uporządkować materiały i dokumenty oraz przygotować się do rozmów;

- Wystąpienie Gościa Specjalnego - Victora Borsuka - który jest siedmiokrotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu i wielokrotnym zwycięzcą pucharów Azji, Europy i Świata. Opowie on jak przekuł pasję do niszowego sportu ekstremalnego w biznes

- Fotobudka, darmowa kawa i pączek oraz wiele innych atrakcji.

Dobra wiadomość dla studentów. Jak informuje ABK wszyscy żacy, którzy odwiedzą jutro "Łącznik" będą w tym czasie zwolnieni z zajęć. Nie zapomnijcie tylko zgłosić się po zaświadczenie w udział (te będą wydawane po godz. 11.30).

Gdzie można najlepiej zarobić? Kto ma największe szanse na znalezienie pracy? Jakie kompetencje liczą się najbardziej dla pracodawcy? Jeśli interesuje was odpowiedź na którekolwiek z tych pytań, to koniecznie widzimy się jutro na Akademickich Targach Pracy w "Łączniku"! Do zobaczenia!
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".