• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7246
  • Dodano: 2019-03-08 / 23:08
  • Komentarzy: 0

Panie sprawdziły się kulinarnie w hotelu Spałka w Kluczborku

 
 
Wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń towarzyszyło dziś paniom, które zgłosiły się do udziału w potyczkach kulinarnych na żywo.


"Kobiece potyczki kulinarne" to pierwsza tego typu impreza, którą zorganizowano w hotelu Spałka w Kluczborku. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorzy nie ukrywają, że mają nadzieję na kolejne edycje tego typu rywalizacji.

Panie miały do przygotowania dwie potrawy z wykorzystaniem lokalnych produktów, mogły przy tym korzystać z nowych technik kulinarnych. W ramach potyczek panie podzieliły się na cztery zespoły, nad którymi czuwali szefowie kuchni, którzy przewodniczyli swoim drużynom, podpowiadali i dzielili się swoim doświadczeniem ponieważ ważne było, by potrawy był oryginalne i odbiegały od tych podawanych na co dzień.

- W tym roku pierwszy raz zorganizowaliśmy potyczki kulinarne. Pomysł pojawił się na początku tego roku, jest to gotowanie na żywo pod przewodnictwem dwóch szefów kuchni, w tym przypadku naszego szefa hotelowego oraz byłego szefa kuchni, z którym cały czas współpracujemy. Z produktów, które panie mają na stole muszą przygotować jakieś danie. Jest to impreza otwarta i przyjęliśmy na nią wiele zgłoszeń - mówi manager hotelu, Katarzyna Skowrońska.

Potrawy przygotowane przez drużyny oceniało 3-osobowe jury: Agnieszka Okos - Opolskie Dziouchy, Michał Panicz - Radio Doxa oraz Dagmara Demkowicz - 24opole.pl

Zdjęcie (1/10)

(Fot. Dżacheć)

reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".