• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9066
  • Dodano: 2019-02-21 / 19:26
  • Komentarzy: 0

34-latek wyłowiony z Odry w gminie Popielów. Czy to na pewno samobójstwo?

 
 
34-latek wyłowiony z Odry w gminie Popielów. Czy to na pewno samobójstwo?

(Fot. Archiwum)

We wtorek 19 lutego z rzeki Odry w gminie Popielów wyłowiono ciało młodego mężczyzny. Według śledczych mogło dojść do samobójstwa.


Leśniczy, którzy po południu przechodzili w pobliżu rzeki zauważyli unoszące się na wodzie ciało. Po wyłowieniu zwłok okazało się, że mężczyzna ranił się narzędziem do humanitarnego uśmiercania zwierząt, w wyniku czego najprawdopodobniej doszło do zgonu.

Bardzo szybko ustalono tożsamość denata, ponieważ posiadał przy sobie dokumenty, ale również pieniądze i telefon. Okazało się, że jest to 34-letni mieszkaniec powiatu nyskiego.

- Odkrycie miało miejsce 19 lutego około godziny 13:00. Przyjmowana jest wersja, że mamy do czynienia z aktem samobójczym, o czym mogą świadczyć znalezione przy mężczyźnie dokumenty, telefon i kluczyki do samochodu, który był zaparkowany nieopodal. Zwłoki były częściowo zanurzone w wodzie, a przy nich znaleziono urządzenie do humanitarnego uśmiercania zwierząt - informuje Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Prokuratura Rejonowa w Brzegu będzie prowadziła śledztwo w tej sprawie. Pod uwagę zostanie wzięta możliwość pomocy przy samobójstwie.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".