• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1536
  • Dodano: 2019-02-18 / 17:14
  • Komentarzy: 0

Ruszyły zapisy do Opolskiej Ligi Orlika "OLO" dla nowych drużyn

 
 
Ruszyły zapisy do Opolskiej Ligi Orlika "OLO" dla nowych drużyn

(Fot. MOSiR Opole)

Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"!


Wraz z rozpoczęciem ostatniej edycji została utworzona 3 liga, by zachęcić do rozgrywek te drużyny, które dopiero zaczynają swoją przygodę z OLO. Zapisy do XII edycji startują w dniu dzisiejszym i potrwają do północy w niedzielę 24 lutego.

- Startujemy z zapisami do 3 ligi podczas XIII edycji OLO. Zapisy są przyjmowane pod adresem zapisy@mosir.opole.pl , gdzie należy podać nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer kontaktowy. Warto dodać, że liczba miejsc jest ograniczona - informuje Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, koordynator Opolskiej Ligi Orlika.

Zapisy potrwają do niedzieli (24.02) włącznie. Mecze drużyn trzecioligowych będą odbywać się w soboty na boisku Orlik przy ul. Czaplaka. Drużyny muszą liczyć od 10 do 16 zawodników, a wpisowe niezmiennie wynosi 400 zł. Start 3 ligi planowany jest 16.03., a 2 i 1 liga wystartują dzień później. Przypominam, że zwycięzcą XII edycji OLO była drużyna APN Service.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".