• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2779
  • Dodano: 2019-02-12 / 12:45
  • Komentarzy: 1

Akcja "Alkohol i narkotyki" na terenie powiatu głubczyckiego

 
 
Akcja "Alkohol i narkotyki" na terenie powiatu głubczyckiego

(KPP Głubczyce)

Dziś (12 lutego) na terenie powiatu głubczyckiego przeprowadzana jest akcja trzeźwość i narkotyki. Mundurowi poddają kierujących badaniom na zawartość alkoholu oraz narkotyków w organizmie. Akcja ma na celu eliminację z ruchu kierujących, którzy nie boją wsiadać się pod działaniem alkoholu czy narkotyków za kółko.

Od bardzo wczesnych godzin porannych policjanci drogówki prowadzą akcję "trzeźwość i narkotyki". Wzmożone kontrole trzeźwości kierujących mają na celu wyeliminowanie z ruchu kierujących, którzy odważyli się wsiąść po alkoholu bądź innych środkach odurzających za kierownicę.

Nie zapominajmy, wsiadając za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu czy innego środka odurzającego, świadomie wpływamy na czyjeś bezpieczeństwo. Bezmyślność w tym przypadku może zakończyć się tragedią.

Jeśli nie jesteśmy pewni swojego stanu trzeźwości, warto poprosić znajomego, by ten przywiózł nas na najbliższą komendę czy posterunek policji gdzie będziemy mogli sprawdzić swój stan trzeźwości.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-02-13 12:53:46 [178.37.45.*] id:1570336  
Rex: Napisał postów [4445], status [VIP] Reputacja
Mamy to!!!Dlaczego na op24 nie piszecie że PiS jako pierwszy rząd w Polsce po 1989r wprowadził leczniczą marihuane. Jest tylko problem w tym że niedouczeni lekarze jej nie przepisują a apteki nie sprowadzają i sprzedają Potrzebna jest edukacja aby edukować lekarzy i sklepikarzy-aptekarzy. Nowoczesny rozwojowy postępowy Rząd PiS to wprowadził ale zacofani lekarze i sklepikarze boją się przepisywać i sprzedawać Dlaczego tak jest?!!! Mamy to dzięki PiS

Nick:
Treść: