• 0
0
  • Wyświetleń: 3716
  • Dodano: 2019-01-27 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Na ferie zimowe CH Turawa Park organizuje Sportowy Park Rozrywki

 
 
Na ferie zimowe CH Turawa Park organizuje  Sportowy Park Rozrywki
Na tegoroczne ferie zimowe centrum handlowe Turawa Park przygotowało prawdziwą sportową gratkę dla dzieci i młodzieży szkolnej. W Sportowym Parku Rozrywki, w który zamieniona zostanie hala od strony wjazdu z obwodnicy, staną m.in. boiska sportowe, trampoliny, a nawet ruchome ścianki wspinaczkowe. Z atrakcji będzie można korzystać przez dwa tygodnie ferii.

Sportowy Park Rozrywki w CH Turawa Park będzie czynny codziennie od 27 stycznia do 9 lutego w godzinach 10.00-18.00, za wyjątkiem niedzieli wolnej od handlu 3 lutego.
Z atrakcji może skorzystać każdy, kto zrobi zakupy w CH Turawa Park za minimum 30 zł i pokaże paragon przy stanowisku znajdującym się na pasażu obok kas hipermarketu Carrefour.

Największą atrakcją Sportowego Parku Rozrywki z pewnością będą ruchome ścianki wspinaczkowe dla dorosłych i dla dzieci Everest PRO i Everest KIDS. Ich sposób działania przypomina mechanizm bieżni ustawionej w pionie, dlatego ścianka pozwala na ciągłe wspinanie się i aktywną zabawę. Stopy wspinającego pozostają cały czas tuż powyżej miękkiego materaca, dzięki czemu ćwiczenia są bezpieczne i nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń. Ścianka pozwala poprawić sprawność mięśni, koordynację ruchów
i orientację przestrzenną.

W strefie atrakcji rozmieszczone zostaną boiska do gry w badmintona, koszykówkę i ping-ponga.
Na najmłodszych czeka mini siłownia i trampoliny, a każdego dnia od godziny 15:00 będzie możliwość zbadania masy ciała pod nadzorem trenera fitness. Nie zabraknie gier tradycyjnych, m.in. toru do gry w kapsle, kół Hula-Hoop, przestrzeni do gry w gumę oraz gier planszowych. Dedykowany animator zaprosi dzieci na konkursy z nagrodami i malowanie twarzy.

Oprócz atrakcji sportowych, w Sportowym Parku Rozrywki będą organizowane konkursy, na które część najemców CH Turawa Park przygotowała specjalne pakiety nagród.

Do centrum handlowego Turawa Park dojechać można dwoma liniami autobusowymi - dotychczasową linią nr 10 oraz nową 18. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej MZK Opole.


Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia