• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2422
  • Dodano: 2018-11-29 / 14:23
  • Komentarzy: 2

Ustalają przyczyny pożaru w Zdzieszowicach

 
 
Ustalają przyczyny pożaru w Zdzieszowicach

(Fot. KW PSP w Opolu)

Policjanci ze Zdzieszowic pod nadzorem Prokuratury z Kędzierzyna Koźla wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru budynku socjalnego. W wyniku pożaru dwie osoby odniosły ciężkie obrażenia ciała, kilkanaście osób w tym troje dzieci straciło dach nad głową.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach informację o pożarze otrzymał o godzinie 2:13. Dwie minuty później funkcjonariusze ze Zdzieszowic jako pierwsi dotarli na miejsce zgłoszonej interwencji. Pożar klatki schodowej oraz wyjścia ewakuacyjnego uniemożliwiał podejmowanie jakichkolwiek czynności kontrolnych wewnątrz zajętego ogniem budynku bez specjalistycznego sprzętu.

W trakcie akcji ratowniczej prowadzonej przez 15 zastępów straży pożarnej - jednostki OSP i PSP z Krapkowic i Kędzierzyna Koźla dach nad głową straciło kilkanaście osób, w tym troje dzieci, którym jeszcze w nocy zabezpieczono schronienie. Akcja ratownicza trwała do godzin popołudniowych. W wyniku pożaru dwie osoby mieszkańcy budynku - mężczyzna w wieku 63 lat oraz kobieta w wieku 59 lat odnieśli obrażenia ciała. Kobieta w stanie ciężkim walczy o życie na oddziale intensywnej terapii szpitala w Kędzierzynie Koźlu.

Dzisiaj policjanci, technicy kryminalistyki wraz z powołanym dzisiaj do tej sprawy biegłym z zakresy pożarnictwa, na pogorzelisku wykonywali oględziny celem ustalenia źródła, przyczyny i okoliczności powstania pożaru.
KPP Krapkowice
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-11-29 20:28:08 [46.134.36.*] id:1566571  
MyWasWyNas: Napisała postów [416], status [starszy pismak] Reputacja
Przyczyną jest socjalizm. Łatwo przyszło łatwo poszło. I jeszcze beda teraz chcieli kolejne mieszkania za nasze podatki. Oczywiście mieszkania za free. A co? To Szlachta a ona jak wiadomo nie pracuje.

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2018-11-29 20:49:27 [78.11.110.*] id:1566572  
Stefan: Napisał postów [26801], status [VIP] Reputacja
Czyli elektorat NSDAPiS...