• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 4278
    • Dodano: 2018-11-08 / 06:55
    • Komentarzy: 13

    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana

    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana

    (Fot. Dżacheć)

    Został już otwarty 'ślimak' prowadzący z wiaduktu na ulicy Ozimskiej w Opolu na ulicę Rejtana.

    Łącznik pomiędzy ulicami Ozimską i Rejtana był zamknięty dla ruchu kołowego i pieszego od połowy września. Zamknięcie zjazdu i wjazdu było spowodowane budową drogi teren, na którym niedługo ma powstać Centrum Usług Publicznych.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Nowa droga będzie przebiegać przez teren wyburzonej jakiś czas temu fabryki części samochodowych, wzdłuż torów kolejowych i prowadzić do Centrum Usług Publicznych. Tam docelowo przeniesione mają być wszystkie jednostki urzędu miasta. Nową droga pojedziemy najwcześniej w 2019 roku, kiedy zostanie poprowadzony zjazd w ulicę Bohaterów Monte Cassino.

    Autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, które przez 1,5 miesiąca miały możliwość skrętu w ulicę Kani, wrócą na swoje dawne trasy.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana
    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana
    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana
    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana
    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana
    Można już zjechać z wiaduktu na Ozimskiej w ulicę Rejtana

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2018-11-08 10:59:21 [178.37.12.*] id:1565679  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Super bardzo się ciesze na powstanie CUP. To najważniejsza inwestycja w Opolu ostatnich 10 laT. Za CUP P. Wiśniewski mam mój głos w kolejnych wyborach.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2018-11-08 11:02:55 [178.37.12.*] id:1565680  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Bardzo mi się podobało jak P. Wiśniewski wszystkim opolanom podziękował za udział w ostatnich wyborach. Mówię tu o bilbordzie na ul. Ozimskiej. Tak jak zapowiedziałem głosowałem na niego na Prezydenta a na radny wybrałem członków PiS.
    2018-11-08 16:29:23 [188.146.97.*] id:1565704  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    łubu dubu, łubu dubu...
    2018-11-08 16:51:29 [83.230.46.*] id:1565705  
    KK 35947: Napisał postów [4449], status [VIP] Reputacja
    Rex ,weź już przestań bo Ci wazeliny braknie...
    2018-11-08 17:47:18 [46.134.36.*] id:1565714  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Rexio kundlu, gowno normalnych ludzi obchodzą twoje histeryjki z kosmosu
    2018-11-08 18:22:09 [185.127.20.*] id:1565720  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Ależ ten rexiu jest niedowartościowanym człeczkiem... Aż go żal czasami :P
    2018-11-08 18:23:37 [188.146.97.*] id:1565721  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Mi się wydaje, że to jakiś propagandysta od Wiśni. Zauważcie, że w czasie ciszy wyborczej grzecznie siedział w szafie...
    2018-11-08 18:26:38 [185.127.20.*] id:1565723  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Od Wiśni albo Nijakiego! Nikt normalny przecież takich bredni by nie wypisywał!
    2018-11-08 18:37:18 [188.146.97.*] id:1565724  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Eeeeeeeeeee downmaker odpada. Rex jest jednak zbyt bystry...
    2018-11-08 20:59:08 [31.0.69.*] id:1565733  
    mirek1978: Napisał postów [1627], status [Szycha] Reputacja
    Rex wiśnia to resortowe dziecko i takie ma wartości. Zresztą szkoda gadać!
    2018-11-09 14:55:26 [178.37.12.*] id:1565758  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Panowie i Panie a merytorycznie? Jeżeli wiecie co to znaczy. Tak to prawda Wiśniewski jest resortowy ale odkupił i odkupuje winy swoich rodziców piękną działalnością na rzecz Opola Opolan i Opolszczyzny.
    2018-11-09 15:02:46 [178.37.12.*] id:1565760  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Owsiak też resortowa a jak dużo dobrego zrobił i robi dla potrzebujących. Gdyby jeszcze tak nie lewakował i sam sobie zaprzeczał to byłby MEGA Cudownym Gościem
    2018-11-08 18:15:19 [37.8.231.*] id:1565715  
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    no i super:}

    Nick:
    Treść: