• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1679
  • Dodano: 2018-10-25 / 14:43
  • Komentarzy: 0

Awanturował się w domu, włamał się do sklepu i był poszukiwany

 
 
Awanturował się w domu, włamał się do sklepu i był poszukiwany

(KPP Namysłów)

Namysłowscy policjanci podejmując interwencję wobec sprawcy awantury domowej, zatrzymali go z podejrzeniem o włamanie do sklepu. Przy 34-latku znaleźli skradzione artykuły oraz pieniądze zabrane z miejscowego marketu. Był on także poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. Po przesłuchaniu został doprowadzony do zakładu karnego.

Późnym wieczorem patrol policji został wezwany do awantury domowej. Mężczyzna, będąc pod silnym działaniem alkoholu, wszczął awanturę z domownikami. W chwili zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci na miejscu interwencji zwrócili uwagę na przedmioty znajdujące się w pokoju awanturnika. Były to duże ilości spakowanych alkoholi, karty z różnych sieci komórkowych, próżniowo pozamykane mięso i duża ilość bilonu. Mężczyzna nie umiał wytłumaczyć skąd to wszystko ma.

W drodze powrotnej do komendy mundurowi postanowili sprawdzić miejscowy sklep. Przeczucie ich nie myliło. Ujawnili, że do mini-marketu było włamanie. Fanty zabezpieczone przy zatrzymanym, odpowiadały temu, co zginęło ze sklepu. 34-latek przyznał, że sklep okradł kilka godzin wcześniej. W komendzie okazało się także, że jest on poszukiwany do odbycia kary za wcześniejsze przestępstwa.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do którego się przyznał, a później policjanci odwieźli go do zakładu karnego. Odzyskane mienie wróciło już do właściciela marketu, który straty wycenił na ponad 3 tysiące złotych.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".