• 0
0
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1544
  • Dodano: 2019-06-20 / 14:00
  • Komentarzy: 0

Do 26 czerwca można się zapisać na wjazd na elektrownię szczytowo-pompową Dlouhe Strane

 
 
Do 26 czerwca można się zapisać na wjazd na elektrownię szczytowo-pompową Dlouhe Strane
29 czerwca b.r. w Głuchołazach, Głuchołaski Klub Kolarski "VICTORIA" organizuje XV RAJD KOLARSKI pod nazwą "Wjazd na elektrownię szczytowo-pompową Dlouhe Strane - Jazda indywidualna na czas".

Elektrownia położona jest ok. 45 km od Głuchołaz na szczycie góry oraz w jej wnętrzu o tej samej nazwie.
Kulminacyjnym punktem rajdu jest jazda indywidualna na czas, na 11 km na trasie, prowadzącej od dolnego zbiornika wodnego elektrowni po zboczach góry Mravanečnik do górnego zbiornika elektrowni w Czechach.

Start zawodów o godz. 10.00 z parkingu obok wjazdu na elektrownię szczytowo pompową "DLOUHE STRANE"(600 m n. p. m.) i wjazd na parking obok górnej stacji wyciągu narciarskiego 1.300 m n.p.m. długość trasy 11 km , różnica wzniesień 700m, stopień nachylenia trasy 12%-14 %, droga asfaltowa) oraz powrót do miejsca startu.
Zakończenie zawodów około godz.14.00 i wyjazd zawodników do Głuchołaz. Po powrocie ok. 15,00 posiłek i biesiada uczestników Rajdu przy ognisku w ośrodku BANDEROZA w Głuchołazach ul. Powstańców Śląskich 23.
W okolicach godz. 16.00 uroczyste zakończenie Rajdu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i pakietów niespodzianek .

WARUNKI UCZESTNICTWA:
- W jeździe indywidualnej na czas mogą uczestniczyć osoby, które posiadają sprawny sprzętdobre przygotowanie kondycyjne oraz kask (zabrania się startu na rowerach wspomaganych elektrycznie)
- Każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność.
- Młodzież do lat 18 uczestniczy w rajdzie pod opieką osoby dorosłej.
- Zapisując się na wyścig, zgłaszający tym samym oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

ZGŁOSZENIA:
1. Zawodnik zobowiązany jest do wypełnienia i wysłania specjalnego formularza zgłoszeniowego oraz do uiszczenia opłaty za start. Organizator dopuszcza dwa sposoby dokonywania zgłoszeń i opłat:
a) W miejscu rozgrywania wyścigu w Biurze Zawodów. Wypełnienie
formularza zgłoszeniowego i dokonanie wpłaty gotówkowej w dniu wyścigu w biurze zawodów na linii startu, kwota wpisowego wynosi 60,00 zł.
b) Za pośrednictwem Internetu. Wysłanie poprzez stronę internetową wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z opłatą opublikowanego na stronie www.victoria-glucholazy.pl (przy odbiorze numeru startowego uczestnik zobowiązany będzie do złożenia podpisu na formularzu zgłoszeniowym wydrukowanym przez Organizatora, dotyczy tylko zawodników, którzy wypełnią formularz i opłacą startowe, przestrzegając terminu zgłoszeń. Po tym terminie uczestnicy będą musieli wypełniać formularz na miejscu w Biurze Zawodów).

2. Zgłoszenie uczestnictwa przez Internet oraz wpłacenie opłaty startowej należy dokonać w ostatecznym terminie 23.06.2019r. niedziela do godz.20.00. Po tym terminie zgłoszenia do wyścigu i dokonanie opłaty startowej możliwe będzie w dniu zawodów 29.06.2019r. w biurze zawodów na linii startu do wyścigu.

3. Oryginał dowodu opłaty startowej (włącznie z opłatami wniesionymi przez Internet) każdy zawodnik musi zachować do wglądu w biurze zawodów.

4. Zgłoszenie jest jednocześnie oświadczeniem o zapoznaniu się uczestnika z regulaminem i treścią XV Rajdu Kolarskiego wjazd na Elektrownię Szczytowo - Pompową Dlouhe Strane i akceptacją jego warunków.

Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".