• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 11136
  • Dodano: 2018-10-15 / 12:03
  • Komentarzy: 7

Wracali z Holandii z narkotykami

 
 
Wracali z Holandii z narkotykami

(KAS Opole)

Funkcjonariusze KAS z Opola i kryminalni ze Strzelec Opolskich znaleźli w bagażach trzech podróżnych powracających z Holandii narkotyki. To efekt wspólnych działań obu służb prowadzonych na A4. Zatrzymanym mężczyznom grozi grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności.

8 października w godzinach porannych funkcjonariusze Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu i policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali na opolskim odcinku A4 osobowego busa. Pies służbowy Graffi wskazał jeden z bagaży jako potencjalnie miejsce ukrycia środków odurzających. Wewnątrz torby należącej do mieszkańca województwa podkarpackiego mundurowi znaleźli w opakowaniu po papierosach 4 gramy marihuany. Godzinę później funkcjonariusze skontrolowali kolejny pojazd, w którym Graffi "wywąchał" woreczek strunowy z marihuaną, który pomiędzy ubraniami ukrył 28-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Okazało się, że zatrzymanym do kontroli busem podróżował też poszukiwany listem gończym za przestępstwa kradzieży z włamaniem 22-letni mieszkaniec Śląska. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do więzienia. Kolejne narkotyki funkcjonariusze znaleźli u podróżującego Transitem 30-latka z Krakowa. Mężczyzna ukrył 3 gramy marihuany i gram haszyszu w opakowaniu po wkładach do elektronicznych papierosów.

Zatrzymanym z narkotykami mężczyznom grozi im grzywna, a nawet kara pozbawienia wolności. Prócz tego będą musieli wpłacić nawiązkę na cele związane z przeciwdziałaniem narkomanii
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".