• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 7449
  • Dodano: 2018-08-28 / 14:40
  • Komentarzy: 37

Violetta Porowska: "Ulica Niemodlińska to symbol nieudolności prezydenta"

 
 
Violetta Porowska: "Ulica Niemodlińska to symbol nieudolności prezydenta"

(Fot. Dżacheć)

"Wszystkie sukcesy to sukcesy zbudowane dzięki pomocy rządu, posłów, marszałka województwa i mnie - mówiła Violetta Porowska. "Opole stać na więcej" to hasło, z którym kandydatka sięgnie po fotel prezydencki.


Kandydatka podkreślała dziś, że w pierwszej kolejności zadba o budowę nowej przeprawy przez Odrę, kolejnym punktem będzie utworzenie dostępu do autostrady poprzez nowy węzeł w Prószkowie, czy budowa Centrum Zdrowia Dziecka.

- Chcemy zdobyć ratusz i chcemy jak najwięcej miejsc w radzie miasta Opola. Wiemy, że Opolanie to ludzie ambitni, którzy umieją pracować i chcą się rozwijać oraz dobrze dostatnio żyć. Wiem, że na stanowisku prezydenta to moje kompetencje są najważniejsze, które oferuję Opolanom. Mam swoje poglądy polityczne, których się nie wstydzę - mówiła Violetta Porowska.

- Gwarantuję, że wybuduję most przez Odrę. Opolanie czekają dekady stojąc w korkach spiesząc się, by trawić z jednej części Opola na drugą. Konieczny jest nowy węzeł autostradowy w Prószkowie, to nie jest miasto senne, które traci cenne minuty, by dojeżdżać na autostradę. To autostrada ma być obwodnicą miasta wojewódzkiego - tłumaczyła Porowska.

Porowska również gwarantuje budowę Opolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, oraz zadba o zrównoważony rozwój miasta. - Opole to 29 dzielnic i jedno miast, które będzie się rozwijało w każdej dzielnicy, w najmniejszym osiedlu. Potężny budżet i powierzchnia Opola jest większa niż Paryż, dlatego będziemy dbać o nawet najmniejszą ulicę i potrzeby każdego mieszkańca. To właśnie w Opolu są przedsiębiorcy ambitni, którzy nie boją się wyzwań. Mieszkają tu aktywne zawodowo Opolanki, które potrzebują dobrych żłobków, przedszkoli i szkół. Mamy tu też aktywnych seniorów, którzy chcą się kształcić i aktywnie funkcjonować - słyszymy.

Na koniec padły słowa krytyki wobec Arkadiusza Wiśniewskiego, obecnego prezydenta miasta. - Nie może być tak, że z powodów ambicjonalnych prezydent Wiśniewski skłócił się ze wszystkimi, jak przedsiębiorcy z Niemodlińskiej, którzy nie zostali wysłuchani, pracownicy Targowiska Centrum. Prezydent jest skłócony z gminami, z rządem, marszałkiem województwa, a nawet z radą miasta. Wszystkie sukcesy to sukcesy zbudowane dzięki pomocy rządu, posłów, marszałka województwa i mnie. Duże Opole przerosło Wiśniewskiego, mnie nie przerośnie - mówiła Violetta Porowska.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia