• 0
0
 
  • Autor: Martyna C.
  • Wyświetleń: 2169
  • Dodano: 2018-08-26 / 19:50
  • Komentarzy: 0

Zwycięstwo OK Kolejarza Opole vz Iveston PSŻ Poznań

 
 
 Zwycięstwo OK Kolejarza Opole vz Iveston PSŻ Poznań
W zeszłym tygodniu reprezentanci Kolejarza odnieśli zwycięstwo w Bydgoszczy. Ta niedziela również była dla nas szczęśliwa.

Po dzisiejszych zmaganiach opolanie zameldowali się w fazie play - offów. Zwyciężyli 47:43 nad Iveston PSŻ Poznań. Od 16:30 kibice zasiedli na trybunach stadionu żużlowego im. Mariana Spychały. Widowisko rozpoczęło się honorowym memoriałem - minutą ciszy dla Michała Czernego, który kiedyś jeździł dla Kolejarza. Następnie przemówił prezydent Opola - Arkadiusz Wiśniewski, który zapowiedział zamiar modernizacji stadionu.

- Kolejarz wiele zawdzięcza miastu ale miasto wiele zawdzięcza kolejarzowi - takie słowa usłyszeliśmy od naszego prezydenta.

Sędzią dzisiejszych zawodów był Artur Kuśmierz. Rozgrywki było bardzo ważne dla obu drużyn, ponieważ i zawodnicy z Opola i z Poznania byli zainteresowani byciem w play - offach. Szala zwycięstwa przechyliła się w stronę Kolejarza, który w dzisiejszym spotkaniu zwyciężył 47:43. Z 15 biegów, zawodnicy kolejarza 7 razy przejechali z najlepszym czasem zdobywając maksymalną ilość punktów. Bieg trzeci został przerwany z powodu upadku Denisa Gizatulina, który do tego momentu jechał na prowadzeniu. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, wstał o własnych siłach i kontynuował rozgrywki w kolejnych biegach.
W 11 rundzie Borodulin otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. To nie koniec sędziowskich upomnień, w następnym - 12 biegu, Bellego i Gizatulin również otrzymali od sędziego ostrzeżenia.

Gratulujemy sukcesu a dalszych zmaganiach będziemy informować.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".