• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3481
  • Dodano: 2018-07-09 / 17:56
  • Komentarzy: 1

  7,5 roku więzienia za 2,5 tysiąca złotych w elektronarzędziach

  7,5 roku więzienia za 2,5 tysiąca złotych w elektronarzędziach

  (Fot. Archiwum)

  W sobotę 7 lipca po południu dyżurny z brzeskiej komendy odebrał zgłoszenie o kradzieży. Z przekazanych informacji wynikało, że wszystko miało się dziać na jednej z ulic w Brzegu. Z zaparkowanego przy posesji samochodu miały zniknąć elektronarzędzia. Jak później ustalili policjanci poszkodowany straty oszacował na 2 500 złotych.

  Podejrzany o kradzież 23-latek w ręce brzeskich policjantów wpadł już następnego dnia. Jego łupem padła między innymi szlifierka i skrzynka z narzędziami. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

  Funkcjonariusze kryminalni, którzy pojechali na miejsce, odpytali świadków i zgromadzili dostępne dowody. Ich ustalenia pozwoliły na wytypowanie podejrzewanego o to przestępstwo. Ustalili również, gdzie mężczyzna może przebywać i już następnego dnia zatrzymali go w jego mieszkaniu. Podejrzewany o to 23-letni mieszkaniec miasta w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

  Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara nawet do 7,5 roku więzienia.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2018-07-10 14:50:51 [89.67.20.*] id:1558953  
  DonPedro69: Napisał postów [7709], status [VIP] Reputacja
  No to niech odbębni wszystko co do jednego dnia, pasożyt jeden! Ale w kamieniołomie!!!

  Nick:
  Treść: