• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2805
  • Dodano: 2018-06-30 / 15:43
  • Komentarzy: 0

Ponad 400 uczestników pojawiło się na starcie Charytatywnego Rajdu Rowerowego

 
 
Ponad 400 uczestników pojawiło się na starcie Charytatywnego Rajdu Rowerowego

(Fot. Dżacheć)

Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy zorganizowany został przez Centrum Handlowe Turawa Park. Opolanie o godzinie 13:00 wyruszyli w trasę. Impreza tego typu odbywa się już po raz 6.


Oprócz rajdu rowerowego, w Centrum Handlowym Turawa Park Opolanie mogli wziąć udział w pikniku rodzinnym.

Pakiety przygotowane dla rowerzystów rozeszły się na długo przed startem. Dorośli mają do pokonania 25 kilometrową trasę prowadzącą przez przez Lędziny, Zbicko, Kolonię Gosławicką, Grodzice i Suchy Bór. Dla tych, którzy zdecydowali się wziąć udział z dziećmi przygotowano krótszą, 14-kilometrową trasę.

Uczestnicy rajdu poprzez sportową zabawę pomagają podopiecznym Fundacji "Mam Marzenie". Dochód z udziału w Rajdzie zostanie przekazany Fundacji, której misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Akcję będzie można wesprzeć dzięki wolnym datkom zbieranym w zamian za specjalnie przygotowane na tę okazję pamiątkowe koszulki i pakiety startowe z atrakcyjnymi gadżetami. W ubiegłych pięciu edycjach udało się spełnić marzenia siedmiorga dzieci.

Jedną z podopiecznych jest Kornelia, 4-letnia dziewczynka, która uwielbia kucyki Pony. Kolejny podopieczny, 12-letni Paweł uwielbia mitologię grecką, a jego marzeniem jest podróż śladami bohaterów mitów greckich.

W Sportowej Strefie Calypso Fitness Club, pod opieką instruktora można było skorzystać z trampolin, ergometru, wykonać pomiar masy ciała i wziąć udział w rodzinnym biegu z przeszkodami.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".