• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1952
  • Dodano: 2018-06-18 / 12:00
  • Komentarzy: 1

Już jutro dzień otwarty w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Co możemy zobaczyć?

 
 
Już jutro dzień otwarty w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu. Co możemy zobaczyć?

(Fot. KWP Opole)

Jutro w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu w godz. 9.00-14.00 odbędzie się dzień "Otwartych Drzwi". KWP przy ulicy Korfantego 2 może odwiedzić każdy.Wszyscy, których interesuje praca policjantów "od kuchni" mają okazję zwiedzić KWP w Opolu i zajrzeć w zakamarki, które nie są dostępne na co dzień. W budynku KWP Opole zwiedzający będą mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w różnych działach - od laboratorium po gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

Zwiedzanie odbędzie się w godzinach od 09.00 do 14.00. W tym czasie chętni będą mogli przyjść do budynku KWP w Opolu, który znajduje się przy ul. Korfantego 2 i zobaczyć jak na co dzień pracują opolscy policjanci. Zwiedzający będą grupowani w holu na parterze, obok biura przepustek KWP w Opolu.

Zainteresowane grupy będą objęte opieką przewodnika - policjanta, który oprowadzi zainteresowanych po poszczególnych stanowiskach pracy. W laboratorium będzie można zobaczyć pracownie: daktyloskopii, traseologii czy pracownię badań dokumentów.

Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zobaczyć wystawę o Policji Państwowej II RP. Następnie chętni przejdą do sali konferencyjnej, gdzie odbywają się narady kierownictwa opolskiej Policji, niewątpliwą atrakcją będzie również możliwość zobaczenia sekretariatu i gabinetu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu. Zwiedzający obejrzą również nowoczesną strzelnicę policyjną, gdzie na co dzień funkcjonariusze ćwiczą swoje umiejętności.

Osoby zainteresowane zwiedzaniem komendy proszone są o wzięcie ze sobą dokumentu tożsamości.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-06-18 15:43:47 [188.123.205.*] id:1557934  
ombre: Napisał postów [17807], status [VIP] Reputacja
Jednemu Komendzie policja zrobiła już dzień otwartych drzwi.

Nick:
Treść: