• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2218
  • Dodano: 2018-06-07 / 22:48
  • Komentarzy: 0

Pectus - "Jesteśmy dumni, że kolejny raz możemy pojawić się w amfiteatrze"

 
 
Pectus - "Jesteśmy dumni, że kolejny raz możemy pojawić się w amfiteatrze"

(Fot. Dżacheć)

Zespół Pectus zadebiutował na opolskiej scenie festiwalowej kilka lat temu. Do dziś chętnie wracają, bo uwielbiają opolską publiczność. Koncert "Przebój na mundial" jest dla nich czymś naturalnym, bo od dziecka uczono ich zdrowej rywalizacji i szacunku do przeciwnej drużyny.


5 lat temu zespół odebrał na scenie opolskiego amfiteatru 2 SuperJedynki. Podczas sobotniego koncertu o miano hitu tegorocznego mundialu członkowie Pectus (Tomasz Szczepanik, Marek Szczepanik, Mateusz Szczepanik, oraz Maciej Szczepanik) powalczą z piosenką "Smak zwycięstwa".

- Ten festiwal to nie tylko odtwarzanie piosenek, ale relacje, które buduje się i odtwarza przez wiele, wiele lat - mówi Tomasz Szczepanik, wokalista zespołu Pectus.

- U nas kibicowanie wychodzi bardzo naturalnie, nasz tato, który był wiele lat kapitanem drużyny piłkarskiej wpoił nam wiele sportowych elementów, od zacięcia sportowego, po zdrową rywalizację i szacunek dla przeciwnika - dodaje gwiazda.reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia