• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1251
  • Dodano: 2018-05-22 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Tydzień Kobiecych Radości - Solaris Center rozdaje bony zakupowe

 
 
Tydzień Kobiecych Radości - Solaris Center rozdaje bony zakupowe
Kto uważa, że pieniądze szczęścia nie dają nie wie chyba gdzie robić zakupy! W Solaris Center trwa właśnie Tydzień Kobiecych Radości, co oznacza szaleństwo sklepowych okazji. Atrakcyjne rabaty to nie wszystko! Do zgarnięcia są także bony zakupowe o wartości nawet 50 zł. Wystarczy sobie niczego nie żałować...

Podobno nic tak nie prześladuje kobiet, jak rzeczy których nie kupiły. Teraz w Solaris Center nie trzeba się ograniczać. Klientki, które odwiedzą galerię w dniach 21-27 maja 2018 roku, będą mogły uzupełnić swoją garderobę o jeszcze większą ilość modnej odzieży, butów czy akcesoriów. Na czym polega promocja?
Solaris Center nagradza zakupami za... zakupy.

Panie, które zrobią zakupy na kwotę 150 złotych, przy łącznej maks. liczbie 5 paragonów otrzymają bon zniżkowy o wartości 20 złotych (na jedną osobę w danym dniu przypada 5 bonów) na kolejne zakupy w Solaris Center. Jeśli kwota zakupów wyniesie 250 złotych (przy łącznej maks. liczbie 5 paragonów), klientka odbierze kupon rabatowy o wartości 50 złotych (w danym dniu przypada 5 bonów na jedną osobę). Bony będzie można wykorzystać do 27 maja 2018 roku, w salonach: Wittchen, Taranko, Kazar, Gatta, Promod, Douglas, Tally Weijl oraz By o la la...!

Mega rabaty w salonach Solaris Center
Szanse na większe zakupy za niższą cenę gwarantują również atrakcyjne zniżki, obowiązujące tylko podczas Tygodnia Kobiecych Radości. Folder z kuponami rabatowymi można odebrać w Punkcie Promocji Akcji, na poziomie "0". Tam też dokonuje się wymiana paragonów na bony zakupowe. Stoisko otwarte jest w godzinach pracy galerii, do niedzieli - 27 maja - włącznie.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.