• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1764
  • Dodano: 2018-05-18 / 14:51
  • Komentarzy: 0

Prudniccy kryminalni uratowali życie 58-letniej kobiety.

 
 
Prudniccy kryminalni uratowali życie 58-letniej kobiety.

(KPP Prudnik)

Do zdarzenia doszło w czwartek (17 maja), po godzinie 11:00 w centrum miasta. Prudniccy kryminalni przejeżdżający w tym rejonie zauważyli kłęby dymu wydobywające się przez uchylone okno na klatce schodowej kamienicy wielorodzinnej. Funkcjonariusze obawiając się, że życie osób przebywających w środku może być poważnie zagrożone, postanowili działać jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Drzwi wejściowe do kamienicy były zamknięte i nikt z lokatorów ich nie otwierał. Policjanci aby dostać się do środka zmuszeni byli je wyważyć. Wewnątrz funkcjonariusze szybko zlokalizowali, że dym wydobywa się z pomieszczenia znajdującego się na 3 piętrze. Tam drzwi do mieszkania również były zamknięte. Dlatego aby dostać się do środka policjanci ponownie musieli wejść siłowo.

W mocno zadymionym mieszkaniu w jednym z pomieszczeń na wersalce funkcjonariusze zauważyli leżącą kobietę. 58-latka była półprzytomna. Interweniujący policjanci przenieśli kobietę na zewnątrz i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Następnie ugasili palący się garnek, który został pozostawiony na kuchence gazowej.

58-latka trafiła pod opiekę pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".