- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 11329
- Dodano: 2009-03-16 / 21:01
- Komentarzy: 77
Czołowe zderzenie pod Nysą
W poniedziałek około 12.00 tuż za Nysą na trasie do Kłodzka, na skrzyżowaniu do Goświnowic i Głębinowa doszło do czołowego zderzenia forda z oplem omegą.
Jadący z Nysy kierowca forda escorta combi na opolskich tablicach rejestracyjnych, zignorował znak zakazu wyprzedzania, przekroczył podwójną linię ciągłą i na skrzyżowaniu czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym z Otmuchowa oplem omegą. Opel wpadł do rowu, dachował i zahaczając o drzewo obrócił się o 180 stopni.
Kierowcę, mieszkańca gminy Kamiennik zabrano do szpitala.
- Tak, to moja wina - z rozbrajającą szczerością stwierdził kierowca forda. Ale na pytanie dlaczego przejechał podwójną linię ciągłą, nie odpowiedział.
W tym miejscu bardzo często dochodzi do wypadków. Prosty odcinek drogi powoduje, że niektórzy kierowcy czują się jak na torze wyścigowym.
- Droga jest tu dobrze oznakowana. To tylko nieuwaga, ignorowanie znaków i przepisów oraz pośpiech jest przyczyną większości wypadków, nie tylko w tym miejscu - tłumaczył obecny na miejscu wypadku Damian Michalak, policjant z ruchu drogowego KPP w Nysie.
rep: JotPe
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
luxusowy: Napisał postów [22600], status [VIP]
jeżdżą bezmózgie głupole po drogach, a niewinni przez nich cierpią. Każdy może trafić na takiego idiotę...