• 0
0
 
  • Wyświetleń: 1889
  • Dodano: 2018-04-23 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Solaris Center rozdaje mężczyznom kasę za zakupy!

 
 
Solaris Center rozdaje mężczyznom kasę za zakupy!
Prawdziwy mężczyzna nie zaprząta sobie głowy zakupami? Nic bardziej mylnego! Solaris Center walczy z tym stereotypem rozdając ekstra kasę na kolejne zakupy - można zyskać nawet 50 zł! W galerii właśnie rozpoczął się Tydzień Mody Męskiej, który potrwa do 27 kwietnia. Na wszystkich Panów czekają mega rabaty - im większe zakupy, tym większe korzyści!

Przyjęło się uważać, że zakupy dla mężczyzny są tym czym wymiana opony dla kobiety... skomplikowane, męczące i tylko w nagłych wypadkach. Ten stereotyp powoli odchodzi do lamusa, ale wciąż kobiety biją w tym temacie facetów na głowę, szczególnie jeśli chodzi o korzystanie z różnego rodzaju promocji. Według raportu "Smart okazje" tylko 38% mężczyzn przyznaje się do kupowania produktów po obniżce. Tydzień Mody Męskiej w Solaris Center jest szansą by podnieść te statystyki.

Do 27 kwietnia salony z modą męska oferują rabaty nawet do 60%. Dodatkowo za zakupy w dowolnym salonie Solaris Center na kwotę minimum 150 zł klient otrzyma bon o wartości 20 zł, za 250 zł natomiast aż 50 zł. Bony należy wykorzystać do 30 kwietnia w salonach: Bytom, Wólczanka, Vistula, PAWO, Giacomo Conti, Intersport i Big Star.

Tydzień Mody Męskiej w Solaris Center trwa od 23 do 27 kwietnia. Stoisko z wymianą paragonów na bony o wartości 20 zł i 50 zł jest zlokalizowane na poziomie "0".

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.