• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2076
  • Dodano: 2018-04-07 / 19:43
  • Komentarzy: 1

Levi, Basia Beuth i Lukas Gogol zagrali charytatywnie dla Stowarzyszenia "Arkadia"

 
 
Levi, Basia Beuth i Lukas Gogol zagrali charytatywnie dla Stowarzyszenia "Arkadia"

(Fot. Dżacheć)

Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Arkadia" oraz fundacja BluesOpole zorganizowały charytatywny koncert na rzecz niepełnosprawnych i osób z chorobą Alzheimera.


To już drugi charytatywny koncert Stowarzyszenia "Arkadia". Tym razem odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu. Bardzo duże wrażenie na gościach zrobił Lukas Gogol, zwycięzca ostatniej edycji "Mam Talent", który zagrał swoje popisowe utwory. W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej wystąpili także Levi i Basia Beuth.

Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Arkadia" już od 7 lat wspiera osoby starsze zmagające się z demencją i chorobą Alzheimera, które na co dzień wspiera Środowiskowy Dom Samopomocy "Magnolia" w Opolu. "Arkadia" działa również na rzecz osób niepełnosprawnych oraz z zaburzeniami psychicznymi. Stowarzyszenie dba o integrację swoich podopiecznych organizując im wszelkiego rodzaju wycieczki, wyjazdy, festyny i turnusy rehabilitacyjne.

- Dochód z tegorocznego koncertu przeznaczony zostanie dla osób z chorobą Alzheimera. Podejmiemy szereg działań, które podniosą jakość życia tych osób a ich rodzinom ułatwią sprawowanie opieki nad nimi. Koncert odbywa się już po raz drugi i mamy nadzieję, że za rok również zorganizujemy taki koncert i zbierzemy fundusze, które zbierane są w formie darowizny. Mamy około 80 osób pod swoją opieką, są to głównie osoby z Opola. Dziś przeprowadzimy jeszcze loterię, gdzie do wygrania mamy voucher wstępu na festiwal, pobyt w hotelu oraz masaż. Zebrane fundusze zasilą nasz główny cel - mówi prezes stowarzyszenia Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych "Arkadia".



reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-04-08 11:55:56 [91.223.57.*] id:1554159  
Polpha: Napisał postów [7781], status [VIP] Reputacja
Pikny cel

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia