• 0
0
 
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 1018
  • Dodano: 2018-03-15 / 13:19
  • Komentarzy: 0

Konkurs dla OPP. Wygraj darmową reklamę i tablety!

 
 
Konkurs dla OPP. Wygraj darmową reklamę i tablety!

(Fot. mat. organizatora)

Portal 24Opole.pl wraz z Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu zachęca wszystkie opolskie organizacje pożytku publicznego do wzięcia udziału w konkursie "Niepozorny 1%". Do wygrania są atrakcyjne nagrody oraz możliwość darmowej promocji w internecie.

- Głównym zamysłem jest pokazanie, że nasze organizacje są kreatywne i że warto przekazać im jeden procent naszego podatku - tłumaczy Przemysław Parkitny z Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu.

W konkursie udział mogą wziąć organizacje pożytku publicznego zarejestrowane i działające w Opolu. Ich zadaniem jest przygotowanie w formie pliku wideo promującego fundację lub stowarzyszenie, bądź zdjęcia z hasłem obrazującym hasło konkursowe "Niepozorny 1%".

W obu tych kategoriach najlepsze prace wyłoni komisja konkursowa składająca się z pracowników opolskiego ratusza, lokalnych dziennikarzy i przedstawiciela portalu 24Opole.pl. Najlepsze organizacje otrzymają tablety oraz możliwość promocji na stronie internetowej Urzędu Miasta Opola i prowadzonych przez niego profilach społecznościowych.

Dodatkową nagrodę przewidziano dla filmiku, który wygra głosowanie na stronie internetowej 1procent.24opole.pl. Zwycięzcę będzie mógł wskazać każdy Internauta, który "polubi" dane dzieło. Zwycięzca wygra kampanię reklamową na portalu 24opole.pl o wartości 1200 złotych netto.

Prace do 26 marca można zgłaszać w siedzibie Centrum Dialogu Obywatelskiego (ul. Koraszewskiego 7-9) lub poprzez email ngo@um.opole.pl. W drugim przypadku plik nie może być większy niż 10 megabajtów.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

Dodatkowo wszystkim chętnym przypominamy, że w każdy czwartek do końca kwietnia w CDO dyżurować będzie księgowa, która za darmo rozliczy nasze zeznanie podatkowe. - Jedyną "opłatą" jest wskazanie jednej z 96 opolskich organizacji uprawnionych do pozyskiwania jednego procenta podatku, by pieniądze te pozostały w naszym regionie - słyszymy.
Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia