• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 3579
  • Dodano: 2018-03-03 / 14:38
  • Komentarzy: 0

Tłumy Opolan na charytatywnym Wielkim Ślizganiu. Zabawa potrwa do wieczora

 
 
Tłumy Opolan na charytatywnym Wielkim Ślizganiu. Zabawa potrwa do wieczora
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Już po raz trzynasty Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej zorganizował na lodowisku Toropol w Opolu akcję wielkie Ślizganie. W tym roku środki zebrane do puszek trafią do Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu.

- Działamy niezmiennie od 2014 roku, tym razem pod mottem "Gwiezdne ślizganie - wspólne pomaganie". Akcję kierujemy do opolskich domów dziecka, na rzecz których prowadzimy zbiórkę artykułów higienicznych, a także do Domowego Hospicjum dla Dzieci w Opolu - tłumaczy Joanna Hassa, koordynatorka akcji.

Chętnych do uczestnictwa w zabawie na lodzie nie brakuje. - To bardzo dobra forma spędzenia wolnego czasu, a do tego możliwość pomocy innym. Na lodowisku jestem pierwszy raz, zaliczyłam już pierwszy upadek, ale jest świetnie! - mówi z uśmiechem Beata Mietła z Opola, która na Toropol przybyła wraz ze swoją 6-letnią córką.

O oprawę muzyczną wydarzenia dba DJ Dragon, puszczając największe przeboje muzyki rozrywkowej. W trakcie przerw pomiędzy ślizgawkami dzieci mogą pomalować sobie buzie czy stworzyć figury balonowe.

Wszyscy chętni mogą poślizgać się jeszcze o godzinie 16:30, 18:30 oraz 20:15.

Zobacz naszą galerię zdjęć!
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia