• Wyświetleń: 2093
    • Dodano: 2018-01-14 / 09:46

Berland wygrywa z Orłem Jelcz - Laskowice

W sobotnim meczu przed własną publicznością Berland Komprachcice podejmował Orła Jelcz Laskowice. Niespodziewana wygrana 6:4 to niecodzienny wynik drużyny Dariusza Lubczyńskiego i pierwsza tak ważna "victoria" od dłuższego czasu.

Początek spotkania zapowiadał bardzo ciekawe starcie. Obie ekipy szybko ruszyły do ataku. Wynik już w 3 minucie otworzył Jelcz. Niestety po samobójczym trafieniu Kiliana, który rozpędzony, przypadkiem skierował futbolówkę do własnej bramki. Przyjezdni poszli za ciosem i w 8 minucie było już 2:0 - strzelcem Nowak. Gospodarze wzięli się za odrabianie strat i już 3 minuty później po raz pierwszy swoich kibiców uszczęśliwił Zyla. W 15 minucie kapitan zespołu z Komprachcic - Michał Zboch doprowadził do wyrównania po 2. Po chwili znów mieliśmy odpowiedź gości. W 16' Coelho wyprowadził swoją ekipę na 3:2 i zrobił się prawdziwy festiwal goli i akcji - co najważniejsze dla sportowego, ciekawego widowiska - po obu stronach parkietu. W 18 minucie na wyrównanie 3:3 trafił jeszcze Przywara i na przerwę w tym spotkaniu zawodnicy schodzili z wysokim remisem.

W drugiej części tego spotkania więcej celnych strzałów i wyśmienitych akcji stworzyła sobie ekipa gospodarzy, czym przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 31 minucie Przywara po perfekcyjnym kontrataku wyprowadził ekipę Berlandu na 4:3. Zaledwie 2 minuty później goście, za sprawą Nowaka ponownie wyrównali. Na szczęście końcówka meczu należała do miejscowych. W 38 minucie ponownie do siatki trafił Przywara i gospodarze wyszli na prowadzenie. Na 19 sekund przed końcowym gwizdkiem Michał Zboch wpakował piłkę do pustej bramki Orła i podwyższył na 6:4. Tym samym ustalił ostateczny wynik tego spotkania i dzięki temu, Berland Komprachcice mógł cieszyć się okazałym zwycięstwem przed własną publicznością, górując nad Orłem Jelcz Laskowice.