• Wyświetleń: 9073
  • Dodano: 2017-09-21 / 12:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Co to jest i skąd się wzięło kartoflove?

  Co to jest i skąd się wzięło kartoflove?

  Kartoflove to nowoczesny pomysł na tradycyjne i sprawdzone smaki kuchni polskiej. Stworzyliśmy dla naszych klientów bistro w którym mogą zjeść danie, wydawało by się tak banalne jak i rzadko spotykane- placki ziemniaczane.

  Wytwarzane z najlepszych ziemniaków i jedynie naturalnych produktów, od początku do końca na miejscu przypomną smak placków z dzieciństwa. Każdy ma swój ulubiony przepis na placki- jedni uwielbiają chrupiące, inni z kolei lubią placki nieco grubsze. Ponieważ nasze placki smażone są bezpośrednio przed podaniem upieczemy takie, jakie klient lubi najbardziej. Zresztą cały proces można zobaczyć, bo kuchnia jest otwarta. Do placków przygotowujemy kilka dodatków takich jak gulasz węgierski z szynki, sos pieczarkowy,sos czosnkowy, sałatkę śledziową. Ponieważ karmimy od serca nasze ceny są bardzo przystępne- porcja to 3 placki w cenie 6 złotych.

  Oprócz placków codziennie serwujemy jedną zupę wybraną spośród wielu z naszego menu takich jak żurek, pomidorowa,kapuśniak no i oczywiście kartoflova w cenie 5 złotych, oraz drugie danie mięsne z dodatkami w cenie 12 złotych. Jako witaminowy dodatek do naszych dań proponujemy soki owocowo-warzywne przygotowywane na miejscu. Wszystkie serwowane dania dostępne są na wynos. Nasze bistro czynne jest od pn-pt od 11:00 do 19:00 a w soboty od 11:00 do 16:00. Oprócz dań serwujemy każdego dnia także dawkę dobrej energii.

  ZNAJDŹ NAS
  Niemodlińska 23 Opole Pawilon "AS"

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym funpagem na Facebooku, gdzie dostępne jest nasze codzienne menu oraz wiele ciekawostek z naszego codziennego kartoflovego życia.


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.