• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 5216
    • Dodano: 2017-08-30 / 14:02
    • Komentarzy: 26

    Ukradł rower, grozi mu 5 lat więzienia

    Ukradł rower, grozi mu 5 lat więzienia

    (Fot. Archiwum)

    Zarzut kradzieży usłyszał 40-letni mieszkaniec Strzelec Opolskich. Mężczyzna z klatki schodowej w centrum miasta, ukradł rower. Zdarzenie nie było wcześniej zgłaszane policjantom. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na 2 000 złotych.  40-latek musi się teraz liczyć z karą nawet 5 lat więzienia.

    Kryminalni ze Strzelec Opolskich, na podstawie własnych informacji ustalili, że z klatki schodowej w centrum miasta zniknął rower. Jak ustalili policjanci do kradzieży doszło 19 sierpnia tego roku. Zdarzenie to nie było zgłoszone funkcjonariuszom.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Zajmujący się sprawą śledczy, powiązali ze sobą wszystkie informacje i zebrane dowody. Na ich podstawie wytypowali 40-latka podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim mieszkaniec Strzelec Opolskich. Pokrzywdzona, która o kradzieży dowiedział się od policjantów, wartość roweru wyceniła na 2 000 złotych.

    Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-10-19 20:00:41 [217.173.204.*] id:1544978  
    pawelxp: Napisał postów [1716], status [Szycha] Reputacja
    Powinien dostać 1 dzień aresztu w zawiasach na 2 dni i 1 zl grzywny......skaro mysliwy który zastrzelił faceta na nocnym polowaniu (bo zachowywał sie jak dzik-stwierdzenie zabójcy)dostał chyba rok czy 2 w zawiasach i 10 tys.zł dla żony zabitego jako rekompensaty za męża...;) Tu sędzia wycenił człowieka na 10 tys. a tu rower wart był 2 tys...................o kant d00py te sady ;(

    Nick:
    Treść:
    2017-08-30 18:11:44 [83.4.208.*] id:1541412  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    chciał sobie popedałować .... ;D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2017-08-30 19:12:09 [83.10.249.*] id:1541417  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    a teraz pedałować będzie do 5 ciu lat ;) jakie to prawo jest chore.
    2017-08-31 10:19:16 [83.230.46.*] id:1541448  
    KK 35947: Napisał postów [4451], status [VIP] Reputacja
    Który to czuje się dotknięty tym "pedałowaniem" z pierwszego postu? Ujawnij się ,wszyscy Ci pogratulują odwagi...
    2017-08-31 10:51:00 [83.4.208.*] id:1541449  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a za co ten minus ?! no za co ?! czy jada na rowerze inaczej się nazywa ?! no to jak ????????? moderatorze, no jak ?!
    2017-08-31 11:04:24 [83.10.61.*] id:1541452  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    daj mu z liścia ;))
    2017-08-31 11:11:56 [89.64.63.*] id:1541453  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    mgiełka prowokatorka jedna...lubi być niegrzeczna;)
    2017-08-31 17:10:07 [83.4.208.*] id:1541470  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no i moderacja zrozumiała :)
    2017-08-31 09:44:07 [89.64.46.*] id:1541444  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Ma ktoś jakiś dobry pomysł,sposób jak zabezpieczyć rower w piwnicy przed kradzieżą?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2017-08-31 09:49:34 [37.47.72.*] id:1541445  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Weź koła do domu😉
    2017-08-31 10:00:57 [89.64.46.*] id:1541446  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Taki mądry to ja też jestem,targam od dwóch lat na trzecie piętro.
    2017-08-31 12:21:19 [188.123.204.*] id:1541456  
    denisw: Napisał postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
    Zamykać piwnicę i klatkę? Ile razy przechodzę w nocy to klatki schodowe pootwieranie, bo trzeba wietrzyć nie wiadomo co albo nie chcę się kodu wpisywać i później są tego efekty.
    2017-08-31 12:34:56 [217.173.195.*] id:1541457  
    neo: Napisała postów [2108], status [Szycha] Reputacja
    Kanclerz, proponuję metalową kotwę do zabezpieczania motocykli w podłodze lub ścianie + dobry u-lock. Kotwę można dodatkowo osadzić z wykorzystaniem tzw.kotwy chemicznej, w gniazdo śruby imbusowej wbijasz kulkę łożyskową i masz pewne mocowanie.
    2017-08-31 12:34:57 [89.64.63.*] id:1541458  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nic nie da zamykanie piwnicy...chyba że będzie pancerny sejf...
    2017-08-31 13:12:10 [31.0.126.*] id:1541461  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    w ogóle nie zamykaj, kup sobie dwa rottweilery i zostaw w piwnicy za dużo ich nie karm, jestem pewien że żaden złodziej tam nie wejdzie
    2017-08-31 13:38:14 [89.64.46.*] id:1541462  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Dziękuję Neo,skorzystam z pomysłu.
    2017-08-31 14:23:49 [165.225.72.*] id:1541463  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    idz do policmajstrow to ci na ramie numerek wydrapia. powies na rowerze kartke ze rower znaczony/rejstrowany i po problemie
    2017-08-31 14:26:12 [83.10.61.*] id:1541464  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    podłącz go pod prąd brbr :(
    2017-08-30 23:58:56 [83.30.37.*] id:1541434  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    to kradzież stulecia w strzelcach opolskich,kryminalnym należy się premia za rower, na który właścicielka uj położyła :)))bo kradzieży nie zgłosiła:)))

    Nick:
    Treść:
    2017-08-30 22:26:36 [89.64.62.*] id:1541427  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    za co gibasz...za rower...respect;)

    Nick:
    Treść:
    2017-08-30 14:20:46 [37.47.14.*] id:1541393  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    5 lat za kradzież roweru a ile lat za kradzież kamienicy w stolicy przez złodziejkę z PO?!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2017-08-30 14:43:55 [83.7.98.*] id:1541397  
    Meguszka: Napisała postów [1108], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    pouczenie :P
    2017-08-30 17:18:15 [213.17.146.*] id:1541406  
    Darogb: Napisał postów [324], status [pismak] Reputacja
    Za kamienicę nic za rower beknie jak za zboze
    2017-08-30 19:15:55 [83.10.249.*] id:1541418  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    No cóż jesteśmy chyba nawet trzecim sortem wg prawa w tym kraju.
    2017-08-30 18:41:34 [83.5.21.*] id:1541416  
    mixxx00: Napisała postów [236], status [maniak] Reputacja
    Hahahaha za rower 5 lat a za jazdę po pijaku samochodem 2 lata.WITAMY W POLSCE

    Nick:
    Treść:
    2017-08-30 14:41:03 [178.252.22.*] id:1541396  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    "Pokrzywdzona, która o kradzieży dowiedział się od policjantów" .... standard nieuctwa zachowany

    Nick:
    Treść: