• 0
0
  • Autor: Joanna_eM
  • Wyświetleń: 2902
  • Dodano: 2017-07-16 / 18:40
  • Komentarzy: 1

Na scenie zespół Angelus, tłumy przed filharmonią. Zobacz zdjęcia

 
 
Na scenie zespół Angelus, tłumy przed filharmonią. Zobacz zdjęcia
Zespół Angelus zagrał w niedzielę dla opolan utwory z programu "Zakochane melodie". Piosenki o miłości rozbrzmiały przed Filharmonią Opolską, gdzie zgromadził się tłum mieszkańców-melomanów.

Zespół Angelus wystąpił w składzie: Ewa Andruszkiewicz - I skrzypce, Agata Wacowska-Marsac - II skrzypce, Sabina Sułkowska-Uronek - altówka, Mirosław Makowski - wiolonczela, a gościnnie wystąpił dziś także Sebastian Uronek grający na saksofonie i klarnecie.

Koncerty promenadowe stały się już tradycją w Opolu. Każdy z tegorocznych koncertów posiada swój styl, ponieważ muzyka jest różnorodne; grane są wielkie dzieła mistrzów klasyki, jazz, muzyka filmowa, a także musicale.

Koncerty promenadowe będą się odbywały do końca wakacji co niedzielę. Za tydzień w programie koncert "Dance with the stars" gdzie na skrzypcach zagra Celina Kotz, a na akordeonie Łukasz Brzezina. Wstęp jest bezpłatny.

Ostatnie spotkanie na promenadzie odbędzie się 27 sierpnia. Będzie to wyjątkowy występ, bowiem w programie znajdzie się utwór napisany przez Piotra Mossa specjalnie na obchody 800-lecia miasta.

Zapraszamy także do obejrzenia naszej galerii zdjęć.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-07-17 10:43:28 [87.99.98.*] id:1536633  
RAII: Napisał postów [27576], status [VIP] Reputacja
skrzypce srypce; kiedy coś na fortepianie będzie?

Nick:
Treść: