Zobacz takze
Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich
Zobacz takze
Deskorolki, street art i koncert Włodiego. Dziś Plac Kopernika przejmie kultura uliczna
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".








































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
OP66: Napisała postów [20], status [nowy]
SEGREGACJA PACJENTÓW raczej wymuszona. WCM stanie się SU i oprócz zmian prawnych , nazwy kto sfinansuje KOSZTOWNE LECZENIE SPOŁECZNOŚCI PACJENTÓW OPOLSKICH i zgłaszających się z innych województw ? Małe sytuacje jak nazewnictwo SEGREGACJA ! traktuje się jak nie istotne, cóż tak wielkie problemy jak sfinansowanie potrzeb LECZENIA PACJENTÓW !!! Natomiast słowa w innym wymiarze brzmią ELEKTRYZUJĄCO !!! Wiemy także, że Pacjent daje pracę i PENSJĘ PERSONELOWI SZPITALI, PRZYCHODNI !!! Pacjent jednak czyta o sobie w WCM Opole na korytarzu oddziału ratunkowego na drzwiach pokojów 9 i 10, cyt.: Ratunkowej SEGREGACJI Medycznej dla dzieci i dorosłych. Słowo niesie wydźwięk o rasowej barwie i śmietnikowym odniesieniu. Pełnomocniczka d/s Praw Pacjenta mówi wszystko zgodne z ustawą o Ratownictwie Medycznym,takie zapisy tam są. Opryskliwa druga Pani w pokoju Pełnomocniczki mówi, tak nie będziemy rozmawiali wtrącając się w czasie rozmowy. Pytam, taki ludzki punkt widzenia, jak Pani to odbiera gdy segreguje się pacjentów... Nie zostało to zrozumiane, w znaczeniu słowa, bez poruszenia zostało skwitowane: Ustawa , tyle.... NIE CHCĘ BYĆ SEGREGOWANY ! , bo podmiotowość osoby wymaga , podmiotowego określenia bez względu na ustawę.....