• Autor: Joanna_eM
    • Wyświetleń: 6862
    • Dodano: 2017-05-31 / 15:17
    • Komentarzy: 4

    Na samochód spadło drzewo. Ranny kierowca

    Na samochód spadło drzewo. Ranny kierowca
    Na samochód spadło drzewo. Ranny kierowca

    (fot. Gristi)

    Na drodze DK 41 na trasie Niwnica - Wierzbięcice w powiecie nyskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia, gdzie na przejeżdżający samochód spadło drzewo. Ranna została jedna osoba.

    Zdarzenie miało miejsce około godz. 12.00. - Na jadący samochód na trasie DK 41 spadło drzewo. 62-letni kierowca hyundaia z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje sierż. Marta Kublin z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

    Zobacz takze Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

    Przez godzinę droga w tym miejscu była zablokowana, a policja wyznaczała objazdy. Strażacy usunęli już drzewo, nie ma problemów z przejazdem.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Na samochód spadło drzewo. Ranny kierowca
    Na samochód spadło drzewo. Ranny kierowca
    Na samochód spadło drzewo. Ranny kierowca

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-06-01 03:23:32 [178.43.254.*] id:1529731  
    WojtekCzarny: Napisał postów [80], status [ ! Troll ! ]
    oszukal przeznaczenie

    Nick:
    Treść:
    2017-05-31 20:37:28 [91.96.84.*] id:1529709  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Miał szczęście w nieszczęściu, powrotu do zdrowia życzę.

    Nick:
    Treść:
    2017-05-31 16:48:42 [107.167.108.*] id:1529682  
    cinek92: Napisał postów [101], status [wyjadacz] Reputacja
    Kto pokrywa szkody?? Niema AC niema odszkodowania ??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-05-31 16:59:48 [5.226.83.*] id:1529683  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    `niema` AC, `niema` odszkodowania, `niema` spacji?;)