• Autor: Arleta_K
    • Wyświetleń: 9108
    • Dodano: 2017-05-16 / 07:22
    • Komentarzy: 114

    Bezrobocie najniższe od 26 lat. Jak jest na Opolszczyźnie?

    Bezrobocie najniższe od 26 lat. Jak jest na Opolszczyźnie?

    (fot. archiwum)

    Stopa bezrobocia w Polsce w kwietniu wyniosła 7,7%, co jest wynikiem najniższym od 26 lat. Na Opolszczyźnie również odnotowano znaczący spadek osób bez pracy. Prognozy mówią, że będzie jeszcze lepiej.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    W województwie opolskim na koniec kwietnia wskaźnik bezrobocia wyniósł 8,4%, co oznacza w porównaniu z poprzednim miesiącem spadek aż o 0,5 punktu procentowego (w marcu było 8,9). - Pół punktu procentowego to dość duży spadek, spowodowany wieloma czynnikami - potwierdza Jacek Suski, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

    Taki wynik oznacza, że w naszym regionie około 1657 osób znalazło pracę. Dobre wiadomości dotyczą wszystkich 11 Powiatowych Urzędów Pracy, które znajdują się na terenie Opolszczyzny. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że powodów takiej sytuacji jest wiele. Niektórzy np. nie rejestrują się, bo otrzymują 500+ i to im wystarcza, ale przede wszystkim poprawiła się sytuacja gospodarcza. - W kwietniu wpłynęło do nas 4328 ofert pracy - dodaje Suski.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Sytuacja poprawiła się przede wszystkim wśród osób młodych. Jak zapewniają urzędnicy, to między innymi dzięki wdrążeniu programu "Wiedza Edukacja Rozwój", realizowanym przez WUP i skierowanym do osób do 30 roku życia. Z obserwacji rynku pracy wynika, że obecnie jest duże zapotrzebowanie na pracowników z niskimi kwalifikacjami do wykonywania różnych prac lub tych wysoko wykwalifikowanych z wykształceniem w zawodach technicznych.

    Prognozy pokazują, że w kolejnych miesiącach może być jeszcze lepiej, a spodziewana stopa bezrobocia może wynieść u nas nawet poniżej 8%. Wszystko za sprawą rozpoczynających się prac sezonowych i rozwojowi budownictwa w tym czasie.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-05-16 20:49:31 [87.189.193.*] id:1527123  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    bezrobocie niższe bo za granicą coraz więcej ludzi...ot realia dzisiejsze
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 08:18:19 [89.78.138.*] id:1526865  
    Mario1: Napisał postów [1421], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Poczekajmy do 01.06.2017r.wtedy to unia ma znieść wizy dla ukrainców i nie będzie tak kolorowo.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [25]
    2017-05-16 12:38:19 [37.248.161.*] id:1526956  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ukrainca przyjmą,Polaka zwolnią
    2017-05-16 12:43:55 [176.111.138.*] id:1526958  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    dla niemca jesteś niewolnikiem jak za czasów holocaustu , a ukrainiec dla ciebie , taaa przybyli ułani pod okienko ,pukają ,stukają ąż wybili szybe
    2017-05-16 12:46:06 [176.111.138.*] id:1526959  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    rzeczywistość cię zrzenia ,brudny hajs czy cieżka praca dość duży dylemat w tych czasach
    2017-05-16 12:49:53 [37.248.161.*] id:1526960  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nawet nie wiesz gdzie pracuje a głupoty piszesz
    2017-05-16 12:53:01 [176.111.138.*] id:1526961  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    pewnie w prokuraturze ?
    2017-05-16 13:22:22 [176.111.138.*] id:1526965  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zatkało kakao ? ;D
    2017-05-16 15:45:39 [37.248.161.*] id:1527036  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ta, jasne. W przeciwieństwie do Ciebie są ludzie co pracują a nie 24 na 24 jajami do góry leżą.
    2017-05-16 15:46:39 [176.111.138.*] id:1527037  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    trzeba było sieuczyć to też byś leżała jajami do góry
    2017-05-16 17:26:41 [31.0.46.*] id:1527056  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Przyznaj się że masz 35 lat i mieszkasz nadal u mamusi
    2017-05-16 17:28:51 [176.111.138.*] id:1527057  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    28 i mam mieszkanie
    2017-05-16 17:29:33 [176.111.138.*] id:1527058  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a nawet 2 ;)
    2017-05-16 17:30:54 [176.111.138.*] id:1527060  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ale i tak wiekszosc czasu jestem po za polska
    2017-05-16 17:31:35 [176.111.138.*] id:1527061  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jedziesz ze mną w trasę ? mam jedno wolne łożko
    2017-05-16 17:33:52 [176.111.138.*] id:1527063  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    może akurat rzym się trafi albo wenecja ;) bo paryż to na bank to bym ci pokazał wieże eifla na rue anatol france ;) luwr itd ;D
    2017-05-16 17:35:18 [176.111.138.*] id:1527066  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    le mont saint michael , może anglia , to londyn jeżeli był by to week , hiszpanie barcelonę i atlantyk , mountblanc-chamonix ;D mediolan ;D
    2017-05-16 17:37:04 [176.111.138.*] id:1527067  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i wiele wiele innych ;)
    2017-05-16 17:41:52 [176.111.138.*] id:1527068  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    albo lazurowe wybrzeże ,montepelier, monaco ;D
    2017-05-16 17:43:37 [176.111.138.*] id:1527069  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a później Goody by cię nauczył jeździć i byś śmigała a joł by se leżoł jajcami do góry
    2017-05-16 17:56:20 [84.195.254.*] id:1527077  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    OMG Goody :P
    2017-05-16 18:02:52 [176.111.138.*] id:1527081  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no tak ! chyba że młoda mam rozwiedziona , to małego bękarta się wrzuci do paleciary ,nic poza tym
    2017-05-16 18:18:32 [213.147.164.*] id:1527086  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Taki wielki Polak, patriota z Ciebie a opuszczasz ojczyznę. Kto ma tą Polskę budować. Chyba Ukraińcy
    2017-05-16 18:22:14 [176.111.138.*] id:1527090  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tu się nie da nic budować ,Polak tak(niestety) , patriota raczej nie
    2017-05-16 18:43:37 [213.147.164.*] id:1527093  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    To rację masz. Nie da, nie idzie i nie pójdzie
    2017-05-16 19:03:25 [176.111.138.*] id:1527098  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no bo ja się nie mogę denerwować
    2017-05-16 19:06:12 [176.111.138.*] id:1527099  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no bo jak wpadnę w furie to koła rodaków jeźziła by na wózkach inwalidzkich , taki z nas poperedtlony naród
    2017-05-16 16:36:10 [178.43.20.*] id:1527044  
    Bodziulla: Napisał postów [2353], status [Szycha] Reputacja
    Coraz więcej nowych rodaków z Ukrainy a Polak tymczasem zmuszony do wyjazdu z kraju za chlebem, ale co może wiedzieć urzędas. Każą zrobić w excelu wykres to jest i przy okazji artykuł oraz %&^^&il przewodzący chwali się.

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 15:44:45 [188.123.205.*] id:1527035  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Zawodowym bezrobotnym siedzącym na forum 24h na dobę i tak nie znajdą pracy.

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 15:14:30 [83.26.77.*] id:1527030  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    poczekajmy jak minie okres sezonowych prac, będą zmuszeni wrócić ci co do Anglii wyjechali ........

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 13:40:42 [89.74.41.*] id:1526975  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Ciepło jest nie chce się pracować;)

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 13:13:25 [217.234.66.*] id:1526964  
    mixxx00: Napisała postów [236], status [maniak] Reputacja
    "Będzie jeszcze lepiej..."no ja się nie dziwie że bezrobocie spada bo odpowiedź jest na BP(oktan),dworzec i wiele innych miejsc gdzie co tydzień ludzie wyjezdzają za granicę za chlebem a na week pewna część wraca.Jeżeli by to wszystko zjechało do Polski na stałe to w woj.Opolskim pewnie by było najwięcej bezrobotnych.

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 07:59:35 [176.111.138.*] id:1526856  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    o proszę pani Arleta teraz publikuje - czyżby następczyni gosi ? czy coś ominąłem ? ;D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [74]
    2017-05-16 08:48:24 [94.254.146.*] id:1526870  
    Arleta_K: Napisała postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    Kim jest Gosia? ;)
    2017-05-16 08:50:42 [176.111.138.*] id:1526871  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    poprzedniczką
    2017-05-16 08:51:18 [178.37.52.*] id:1526872  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    rybka połknęła haczyk :P
    2017-05-16 08:57:58 [176.111.138.*] id:1526874  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i co żejś narobił ? chciałem koleżankę zaprosić do naszego kółka humanistyczno-filologicznego zaprosić , i ój tero szczelił poprafną polszczyznem
    2017-05-16 08:59:29 [176.111.138.*] id:1526875  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    wreszcie bym mógł kuźwa mistrza i małgorzatę z kimś omówić , abo jako inkszom fanstynujonco ksionszke
    2017-05-16 09:00:31 [178.37.52.*] id:1526876  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    czekej.... zaraz zacznie walczyć jak siem dobrze zahaczyła
    2017-05-16 09:01:41 [176.111.138.*] id:1526877  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    aaa ić , Ci to ino gupoty w głowie
    2017-05-16 09:03:47 [176.111.138.*] id:1526878  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a joł niii ókrywam rze by mi siem przydały delikatne korepetycjem z gramatyki
    2017-05-16 09:07:27 [176.111.138.*] id:1526879  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tak samo ostatnio mam dość dużą rozkminę nad tym jak komuś powiedzieć że zaraz mu ... i tu właśnie mam dylemat , bo 90 % z osób słyszących ten zwrot uważa żę to żart i wtedy trzeba wyciągnąć gnata i przefanzolić kolana :P
    2017-05-16 09:09:33 [178.37.52.*] id:1526880  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    kogo zajś bił będziesz?
    2017-05-16 09:10:40 [176.111.138.*] id:1526881  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ostatno chciałem szefa ale dał podwyżkę ;)
    2017-05-16 09:11:11 [176.111.138.*] id:1526882  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ale to go pijany zbeształem przez tel tylko
    2017-05-16 09:12:06 [176.111.138.*] id:1526883  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    w sumie i tak byłem kulturalny bo od ójów i dziadów
    2017-05-16 09:13:25 [176.111.138.*] id:1526884  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    na drugi dzień miałem i tak delikatnie kaca moralnego ;) a im bliżej miałem do zjazdu to szef mówił że jest w szpitalu bo problemy z sercem tzn . smsy pisał ;D
    2017-05-16 09:15:44 [178.37.52.*] id:1526885  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to mojemu ryja byś mógł obić... tak dla zasady... on zdrowy jak ryba
    2017-05-16 09:16:13 [176.111.138.*] id:1526886  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł to mam cieplutkie i kochajonce serduszko ino poprostu tak na mnie Rzeczpospolita Polska działa i kochani rodacy
    2017-05-16 09:17:23 [176.111.138.*] id:1526887  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    przeca ty jakom staro larwe żejś mioł , a niii szefa
    2017-05-16 09:21:57 [178.37.52.*] id:1526888  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no a chłop tej larwy to kto jak nie szef :)
    2017-05-16 09:23:14 [176.111.138.*] id:1526889  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    pewnie pantoflarz byś go załatwił szybciej niż teściową ;)
    2017-05-16 09:25:04 [176.111.138.*] id:1526890  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    o! za odpowiednie wynagrodzenie , mogętwojej tejśćiowej nafanzolić po gałach , ogólnie to kobiet nie biję , no ale wiadomo tejściowa to teściowa
    2017-05-16 09:26:35 [176.111.138.*] id:1526891  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    stary i wtedy masz życie jak w madrycie - na działkę iść nie musisz pomidorów podlewać , tv nie obejrzy m jak miłość , no i zamiast pomidorków outdoora bydziesz mógł wyfanzolić
    2017-05-16 09:32:10 [178.37.52.*] id:1526892  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ile chcesz za teściowom?
    2017-05-16 09:33:49 [176.111.138.*] id:1526893  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zależy w jakiej walucie , po znajomości dam ci rabat
    2017-05-16 09:48:01 [176.111.138.*] id:1526895  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    youtube*com/watch?v=p5epVdCNkvs paczaj ,wczorej żejś gołdoł że niii było stroboskopu ;D co prawda to z przed roku ;) ale było podobnie lub lepiej
    2017-05-16 09:50:32 [178.37.52.*] id:1526897  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    leją się tam też po mordach jak na wsiach?
    2017-05-16 09:55:01 [176.111.138.*] id:1526900  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie , akurat kultura , ale jak pojechaliśmy na after do tzw luzztra na alejach jerozolimskich , to stary po 30 minutach musiałem wyjść , najwieksza mordownia na wawie , dziwki kokaina -wszystko co chcesz - smietanka wawki tam się rozluźnia podobno - panienki tańczą na stolikach , a ziomek mówi idz zobacz na górbo pierwszy raz tam byłem , a on już znał miejscówę wchodzę na górę a tam istna orgia , mówie dobra ide się odlać 2 pięterka niżej wchodze do wc a tam tłok gorszy niz na sali ;););) chyba wiadomo czemu ;D;D mówie pjertole , idę bo mnie ktoś zaraz kosą zajedzie
    2017-05-16 09:56:42 [176.111.138.*] id:1526901  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i najlepsze jest to żę jest właśnie tyko strobol i słabe oświetlenie że nawet twarzy nie widzisz nikogo z bliska
    2017-05-16 10:05:26 [178.37.52.*] id:1526904  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    w Lublińcu czy gdzieś obok jest jakiś nowy taki klub.... na zbiorniku widziałem :)
    2017-05-16 10:07:52 [178.37.52.*] id:1526905  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    club-prive*pl
    2017-05-16 10:09:09 [176.111.138.*] id:1526907  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    youtube*com/watch?v=i3oh1Hlb8go , nei wiem mogę popytać znajomych , tam podobno lub dla swingerów miał powstać najwiekszy w polsce czytałem kiedyś na necie
    2017-05-16 10:10:32 [176.111.138.*] id:1526908  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no właśnie o tym czytałem kiedyś
    2017-05-16 10:12:49 [178.37.52.*] id:1526909  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a to możesz samemu wbijać czy trzeba z babą?
    2017-05-16 10:13:01 [83.238.62.*] id:1526910  
    Arleta_K: Napisała postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    :)
    2017-05-16 10:14:39 [176.111.138.*] id:1526911  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    samemu więcej płacisz na bank niż w parze , a klientki pewnie free
    2017-05-16 10:16:46 [178.37.52.*] id:1526912  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    hah... jest.... mówiłem.... cierpliwości trzeba :)
    2017-05-16 10:16:50 [91.96.86.*] id:1526913  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Istny raj dla zboczuchów z tego co tu wyczytałam:D
    2017-05-16 10:17:48 [176.111.138.*] id:1526914  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jaja fioletowe
    2017-05-16 10:18:36 [178.37.52.*] id:1526916  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jaki raj? to utrapienie, że tak blisko... goody se może jechać ale mnie teściowa nie puści
    2017-05-16 10:19:14 [176.111.138.*] id:1526917  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja też nie mogę , bo za blisko
    2017-05-16 10:21:33 [178.37.52.*] id:1526918  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a Arlety chyba tu nie wytargamy... zerwie się
    2017-05-16 10:24:12 [176.111.138.*] id:1526919  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie wiem , nie łowię , Arleta i jakie nazwisko pierwsza litera z kim ci się kojarzy ???
    2017-05-16 10:24:27 [176.111.138.*] id:1526920  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Ocean ?? ;D
    2017-05-16 10:25:46 [176.111.138.*] id:1526921  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tu to trza grubszą zanętę , albo odrazu sieci zarzucić
    2017-05-16 10:26:57 [176.111.138.*] id:1526922  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ty czekaj ,czekaj zbereźniku jeden !!! tejściowa jak cię weźmie na msze w niedziele to bydziesz 2 godziny nawijał wielebnemu
    2017-05-16 10:27:16 [178.37.52.*] id:1526923  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    albo piguła gwałtu
    2017-05-16 10:30:00 [176.111.138.*] id:1526924  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tero to żejś delikatnie przesadził
    2017-05-16 10:32:58 [176.111.138.*] id:1526925  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bądźmy bardzo mili dla Arlety , najpierw coca-cola , później jakie róże , później motylki w brzuchu , ptaszki ,serduszka itd...
    2017-05-16 10:34:05 [178.37.52.*] id:1526926  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to je ino prowokacja... ale nie ciepie się to chyba analizuje propozycje :)
    2017-05-16 10:37:04 [176.111.138.*] id:1526927  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    taaa,analizuje
    2017-05-16 10:38:43 [178.37.52.*] id:1526928  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Arlata, przeca ja tylko żartowałem... hono tu do nas :)
    2017-05-16 10:41:35 [176.111.138.*] id:1526929  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    spłoszyliśmy ją naszą inteligencją
    2017-05-16 10:43:04 [178.37.52.*] id:1526930  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    przeca my siem starali
    2017-05-16 10:44:17 [178.37.52.*] id:1526931  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja wiem ona się admina boi... trzeba pornucha wciepnąć tutaj to admin go zabierze i do kibla poleci jak zawsze i Arleta bedzie miała luz
    2017-05-16 10:44:59 [176.111.138.*] id:1526932  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no bo trzeba tak jak normalnie , bez zbędnego pjsjertolenia , a ty órzywasz jakiegoś wysóblimowanego słofnictwa orale analizy itd
    2017-05-16 10:46:38 [176.111.138.*] id:1526933  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    daj mu linka z jakiegośkiepskiego niemieckiego gang-bangu z czerwonym światłem
    2017-05-16 10:49:42 [176.111.138.*] id:1526934  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zwijam żagle na godzinke see you later serdelku :*
    2017-05-16 10:50:25 [178.37.52.*] id:1526935  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    tschusss
    2017-05-16 10:54:36 [176.111.138.*] id:1526936  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    awła ;D
    2017-05-16 10:55:26 [176.111.138.*] id:1526937  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    alora aspecta senior
    2017-05-16 11:22:52 [84.195.254.*] id:1526938  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Arleta sie chyba nudzi przy was robale :D
    2017-05-16 11:27:49 [178.37.52.*] id:1526939  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no ja chciałem od razu z grubej rury to ten mnie powstrzymywał :P
    2017-05-16 11:38:07 [176.111.138.*] id:1526940  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ,,maniery twoje ruchy ''
    2017-05-16 11:45:54 [178.37.52.*] id:1526941  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    szefu polazł to soft żem se zmienił :)
    2017-05-16 11:48:06 [176.111.138.*] id:1526942  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł dostał przelew tero :D:D słoneczko jakby zaczeło świecić jakby bardziej jasno niż zwykle ;D
    2017-05-16 11:49:43 [178.37.52.*] id:1526944  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ustaw se limit dzienny na 50zł
    2017-05-16 11:53:25 [176.111.138.*] id:1526945  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    człowiek to sięjednak uczy całe życie , paczaj co ójżały me oczy - ,, kobieca logika jest po to żeby męska psychika ohuójała !!! '' - i co ty na to ???
    2017-05-16 11:54:00 [176.111.138.*] id:1526946  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mocne, co ??
    2017-05-16 11:55:10 [178.37.52.*] id:1526947  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja.. bo babie nie przegadasz... tak jak mojemu szefowi :)
    2017-05-16 11:59:31 [176.111.138.*] id:1526948  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    raz roobiłem z gościem (mniejsza gdzie itd ) no ale się żalił że żona zła , to mu mówie ,qwa pokaż kto tu nosi psodnie do uja , wypił 2 piwa (pantoflarz -nie pijący ) stara(stara w sensie żona ) mu daje zupke chińską na obiad ,a ten 2 razy z pięści w stół ... no i przyszedł na drugi dzień z fioletowymi oczkami
    2017-05-16 12:01:13 [176.111.138.*] id:1526949  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mówie chłopie , uduś suke poduszką w nocy albo sobie załóż niebieską kartę że przemoc w rodzinie ;D;D;D
    2017-05-16 12:02:27 [84.195.254.*] id:1526950  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No to teraz Goody na słoneczko :D bella vita :P)))))
    2017-05-16 12:05:38 [176.111.138.*] id:1526951  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    e tam słoneczko , ja pół zimy na hiszpani przesiedziałem , a drugie pół na włoszech
    2017-05-16 12:19:35 [84.195.254.*] id:1526953  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No lepiej na słoneczko jak shopping bo cała wypłata pojdzie z dymem :P
    2017-05-16 12:22:33 [176.111.138.*] id:1526954  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    niekoniecznie
    2017-05-16 08:04:14 [165.225.72.*] id:1526859  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    to poczekajcie az rodacy zaczna wracac z gb i reszty swiata. to w tedy 35% bedzie zanizana stawka
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2017-05-16 08:06:48 [176.111.138.*] id:1526860  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie wszyscy zaczną , ostatnio właśnie rozmawiałem z polakiem co siedzi juz kilka lat w gb i sprowadził tam rodzinę , ma chate i tak dalej , zaczną wracać tylko ci co pojechali niedawno ale dotknie to również tych co siedzą tam 2 , lub 3 lata (trochę dłuższy okres ) ale jeszcze nie jest wszystko przesązone bo szkocja się nie godzi na brexit i bedzie jeszcze jedno referendum
    2017-05-16 08:07:37 [176.111.138.*] id:1526861  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no i wiadomo i pasożyty co lecą całe życie na socjalu
    2017-05-16 08:08:22 [176.111.138.*] id:1526862  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Ola jak będzie to można sięzapytać ona pewnie wie więcej w temacie
    2017-05-16 12:18:51 [206.45.68.*] id:1526952  
    Eskalacja: Napisał postów [534], status [starszy pismak] Reputacja
    cooo ? wracac do tego dziadostwa ? NIE MA MOWY !
    2017-05-16 09:49:35 [91.96.86.*] id:1526896  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Pewnie szparagi obrodziły, więc wszyscy bezrobotni mają zatrudnienie, ale nie w kraju:D

    Nick:
    Treść:
    2017-05-16 08:54:16 [93.181.151.*] id:1526873  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Robota to głupota a obecne oferty pracy nie są ciekawe pod względem finansowym i oczekiwań pracodawcy.
    [1]

    Nick:
    Treść: