• Autor: Joanna_eM
    • Wyświetleń: 16644
    • Dodano: 2017-05-01 / 09:43
    • Komentarzy: 27

    Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie

     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie

    (fot. Gristi)

    Na rondzie w Karczowie doszło dziś rano do zdarzenia, w wyniku którego kierowca został zabrany do szpitala.

    Wypadek miał miejsce na rondzie, gdzie krzyżują się drogi krajowe 94 i 46.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym, jadąc na rondzie doprowadził do przewrócenia pojazdu, którym przewożono materiały zbożowe.

    Świadkowie twierdzą, że koła ciężarówki z jednej strony zaczęły się unosić, co miał spowodować przesypujący się materiał.

    Na rondzie jest zablokowany jeden pas ruchu; samochody są przepuszczane drugim pasem.

    Kierowca został zabrany do szpitala. Był trzeźwy.
    reklama

    Więcej zdjęć

     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie
     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie
     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie
     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie
     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie
     Ciężarówka przewróciła się na rondzie w Karczowie

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-05-02 01:44:27 [178.43.254.*] id:1524475  
    WojtekCzarny: Napisał postów [80], status [ ! Troll ! ]
    ja pietrole ale nie fart

    Nick:
    Treść:
    2017-05-01 21:16:12 [83.22.250.*] id:1524463  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No to się kierowca pewnie strachu najadł ..

    Nick:
    Treść:
    2017-05-01 12:47:54 [83.30.57.*] id:1524373  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Prawie wszystkie polskie ronda są pochylona na zewnątrz.Więc nic dziwnego że ciężarówka przewróciła się.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-05-01 19:49:41 [94.254.149.*] id:1524443  
    McLfan: Napisał postów [1507], status [Szycha] Reputacja
    No tak, bo lepiej by się jeździło po jeziorze w czasie deszczu. Ale błysnąłeś człowieku.
    2017-05-01 21:10:57 [94.254.159.*] id:1524461  
    pedro90: Napisała postów [138], status [wyjadacz] Reputacja
    McLFan Twój ograniczony rozum pojmuje słowo ODWODNIENIE? Mieści się to w twojej pustej pale???
    2017-05-01 12:35:40 [188.123.207.*] id:1524370  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    przeładowana wanna na magnesie?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-05-01 14:56:06 [81.25.212.*] id:1524399  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    no a jak i to w cyfrowym tacho ;D;D;D
    2017-05-01 20:41:09 [83.30.75.*] id:1524453  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    stary daf i cyfrowe tacho:)))
    2017-05-01 20:22:40 [83.7.97.*] id:1524447  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    to była pasza - wg TV .....

    Nick:
    Treść:
    2017-05-01 09:48:49 [89.76.165.*] id:1524277  
    passion58: Napisała postów [682], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ciekawe co ciężarówka z piachem robiła na szosie w święto państwowe?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2017-05-01 09:52:05 [83.7.97.*] id:1524279  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a pisze - materiały zbożowe (?).... może najpierw przeczytaj
    2017-05-01 09:53:14 [185.127.20.*] id:1524280  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Ja tam widzę pszenicę...
    2017-05-01 10:14:44 [178.252.17.*] id:1524303  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    Jak zwał tak zwał ale fakt jest taki że chyba nie powinna się ona znajdować w tym miejscu o tej porze. A prędkość spowodowała widoczne skutki
    2017-05-01 15:12:24 [83.7.97.*] id:1524405  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    jakby nie powinna, to by jej nie było
    2017-05-01 12:08:22 [178.43.14.*] id:1524350  
    lukasziomek1: Napisał postów [402], status [pismak] Reputacja
    Proszę wyłączyć adblocka na stronie. Adbock wyłączony i nadal to samo sie pojawia, żenua ..

    Nick:
    Treść:
    2017-05-01 11:34:19 [94.254.146.*] id:1524340  
    Ravcio: Napisał postów [118], status [wyjadacz] Reputacja
    Od strony Opola, niektóre pojazdy wjeżdżają na rondo z dużą prędkością. Rondo turbinowe, ale bez przesady...

    Nick:
    Treść:
    2017-05-01 10:49:02 [93.204.64.*] id:1524325  
    plde: Napisała postów [251], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    co z tego ze kierowca trzezwy ,skoro w glowie pustka

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-05-01 11:02:42 [83.7.97.*] id:1524329  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    teraz to i paka pusta, wy-kiprował przedwcześnie ......
    2017-05-01 10:08:08 [89.78.157.*] id:1524296  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Nie było ronda,były dzwony,jest rondo i co?swoją droga te skrzyżowanie o ruchu okrężnym nie jest dobrze wyprofilowane dlatego trzeba jeździć baardzo wolno

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-05-01 10:35:21 [178.43.34.*] id:1524316  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Nie każdy o tym pamięta:)
    2017-05-01 10:36:19 [192.71.249.*] id:1524318  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Kto jak kto, ale kierowca zawodowy powinien to wiedzieć:)
    2017-05-01 10:19:18 [192.71.249.*] id:1524305  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Co tu roztrząsać, biedny kierowca, który musi pracować świątek, piątek i niedzielę.

    Nick:
    Treść:
    2017-05-01 10:05:20 [83.7.99.*] id:1524292  
    mixxx00: Napisała postów [236], status [maniak] Reputacja
    Można było tego uniknąć z dwochód powodów: 1.Gdyby kierowca jechał wolniej nic by się nie stało 2.Gdyby te rąda robili bardziej sensownie a nie wysepka wielka a jezdnia wąska a potem wszystkie kraweżniki załamane bo jak taki tir ma przejechać ,no ale co my ludzie możemy tylko sobie gadać a projektant i tak swoje

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-05-01 10:06:23 [89.78.157.*] id:1524294  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    "rąda"??? haha
    2017-05-01 09:53:21 [83.7.97.*] id:1524281  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    ciś ciś ciś, ptaszki ! spieszcie się ! łatwa, darmowa wyżera ! ... ;]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-05-01 09:58:55 [192.71.249.*] id:1524286  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Pewnie już mają brzuszki pełne, a na zapas się nie da zjeść, szkoda.
    2017-05-01 09:56:02 [188.146.13.*] id:1524284  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Jest kurve, (zakręt) to noga z gazu.Dotyczy to wszystkich bez wyjątku kierowców!

    Nick:
    Treść: