• Wyświetleń: 23045
  • Dodano: 2017-04-19 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Tańczak i S-ka. To już czwarte pokolenie stomatologów!

  Opolskie Centrum Protetyczno-Stomatologiczne "Tańczak i S-ka" działa w Opolu już od ponad 43 lat. Zakład oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne, a jego specjalnością są zabiegi w znieczuleniu ogólnym (narkozie) oraz implantacje.

  Zakład powstał w 1974 roku i na początku był to gabinet, zatrudniający kilka osób. Dziś z ponad 30-osobową załogą swoje usługi świadczy w dwóch miejscach: w zakładzie przy ul. Orląt Lwowskich 51/1 oraz filii przy ul. Budowlanych 33.

  Dla wygody klientów gabinety pracują na dwie zmiany: w dni robocze od 8:00 aż do 21:30, a także w soboty. To z pewnością ułatwienie dla osób, które długo pracują i ciężko im "wyrwać się" z pracy w ciągu dnia.

  Centrum Stomatologiczne dysponuje sześcioma gabinetami z najnowocześniejszym wyposażeniem, posiada też własne laboratorium protetyki dentystycznej, co znacząco ułatwia i przyspiesza wykonywanie uzupełnienia braków zębowych w tym również na implantach.

  - Byliśmy pierwszym zakładem w Polsce, który oferował przed laty zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. To ogromny komfort i oszczędność czasu dla pacjenta, który w jednym zabiegu w narkozie obsłużony jest kompleksowo - podkreśla Emil Tańczak, właściciel zakładu.

  Do końca ubiegłego roku wykonano ponad 20 500 zabiegów w narkozie, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu pacjentów tą usługą. Z zakładem od lat współpracuje m.in. dr Józef Bojko - konsultant wojewódzki ds. anestezjologii i intensywnej terapii.

  Co ciekawe, z usług zakładu korzystają nie tylko mieszkańcy Opolszczyzny - przyjeżdżają tutaj także m.in. mieszkańcy Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, a nawet goście zza oceanu.

  Pracownicy zakładu dbają o indywidualne podejście do każdego klienta, zresztą - spotykają się z nimi nie tylko w gabinetach. Chętnie biorą oni udział w różnych imprezach plenerowych - w ostatnim czasie to m. in. Festiwal Inspiracji w domExpo, rodzinny piknik w Strefie Plaża czy darmowe badania i konsultacje lekarskie w Centrum Handlowym Solaris.

  Masz obawy przed wizytą u stomatologa? U Tańczaka one znikną! Świadczy o tym stale powiększające się grono zadowolonych klientów.

  Zakład macierzysty:
  ul. Orląt Lwowskich 51/1
  Opole

  Filia:
  ul. Budowlanych 33
  Opole

  Rejestracja telefoniczna:
  tel. +48 77 453 88 33
  tel. +48 77 460 90 69
  kom. +48 607 173 521
  kom. +48 607 173 542

  Strona internetowa:
  www.stomatologia-implantologia.com

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.