• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 10696
    • Dodano: 2017-04-04 / 16:37
    • Komentarzy: 18

    26-latek próbował zabić ojca. Dziś stanął przed sądem.

    26-latek próbował zabić ojca. Dziś stanął przed sądem.

    (Fot. Dżacheć)

    Marek W. rzucił się na swojego ojca z nożem i dotkliwie go ranił. Prokuratura oskarżyła go o usiłowanie zabójstwa.

    Do zdarzenia doszło 3 lipca ubiegłego roku w Zawadzkiem. 26-letni Marek W. chwycił za nóż i wielokrotnie dźgnął nim swojego ojca, raniąc go m.in. w brzuch oraz plecy. Starszy mężczyzna uciekł z domu i przewrócił się na chodniku, gdzie znaleźli go sąsiedzi, którzy wezwali karetkę. Ranny trafił do szpitala, a nożownik został zatrzymany przez policję.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Dziś oskarżony zeznał przed sądem, że nie pamięta nic, co wydarzyło się feralnego dnia. Tłumaczył, że wpadł w szał, powodowany wypitym alkoholem oraz lekami, które zażywał.

    - Za usiłowanie zabójstwa mężczyźnie grozi kara identyczna jak za zabójstwo czyli 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie - informuje Ewa Kosowska-Korniak z biura prasowego Sądu Okręgowego w Opolu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-04-04 17:00:48 [178.43.57.*] id:1518177  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Straszne, zero szacunku dla rodzica. Wychował, a raczej wyhodował ojciec taką kanalię:( Powinien dostać najsurowszy wymiar kary, zero tolerancji dla takich.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2017-04-04 18:51:29 [192.71.249.*] id:1518210  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Zgadza się, co to się dzieje:(
    2017-04-04 18:56:24 [217.173.207.*] id:1518215  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    najsurowszy wymiar kary i wysłać go do roboty żeby zarobił na siebie w pierdlu a nie bujał się tam na koszt podatnika
    2017-04-04 20:56:06 [94.254.154.*] id:1518291  
    pedro90: Napisała postów [138], status [wyjadacz] Reputacja
    Teraz ojciec jako podatnik będzie na niego pracował a synek TV siłka i ząbki wyleczone bez kolejek.
    2017-04-04 21:44:47 [78.10.132.*] id:1518310  
    F16: Napisał postów [706], status [rozpisany/na] Reputacja
    Szacunek do rodziców to podstawa.Czasami jednak rodzice nadużywają tego pojęcia i władzy. Kiedyś wydawało mi się skandaliczne i śmieszne, że np. w Skandynawii państwo reaguje jak dzieciom dzieje się krzywda.Pracowałem w UK z dziećmi z trudnych rodzin, wiele przeszło przez piekło. W naszych realiach takiej pomocy dzieci jeszcze nie mają.Często nie wiedzą gdzie o nią prosić.Skutkiem są akty agresji lub autoagresji.Temat szerszy niż na forum.
    2017-04-05 10:16:10 [192.71.249.*] id:1518391  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    To fakt, ale lepiej wyjść z domu, trzepnąć drzwiami a nie w ten sposób załatwiać konflikty. Do niczego dobrego nie doszedł w tym przypadku.
    2017-04-05 21:47:47 [83.30.92.*] id:1518579  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Opieracie się na cząstkowych danych..A może miał powód ? Może go molestował w dzieciństwie ? tiku może Wam opowiedzieć..
    2017-04-05 21:53:15 [192.71.249.*] id:1518582  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Goń lepiej za swoim ogonem i to w kółeczko:*
    2017-04-05 07:54:38 [193.47.151.*] id:1518374  
    riposta: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    W niektórych krajach byłaby czapa bez gadania

    Nick:
    Treść:
    2017-04-04 16:53:54 [176.111.138.*] id:1518172  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie chciało się iść po kondomy do kiosku , nie chciało ...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2017-04-04 17:55:08 [84.195.254.*] id:1518190  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    ;P))))))))) to za lenistwo!
    2017-04-04 17:56:51 [93.179.192.*] id:1518192  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    stary nie chciał dać na flaszkę to go kosą...patol jakich wielu...
    2017-04-04 18:52:27 [192.71.249.*] id:1518212  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie Demo, patologia:(
    2017-04-04 20:44:22 [107.167.112.*] id:1518285  
    Bywalec: Napisała postów [862], status [stały bywalec] Reputacja
    goodway dobre dobre hehehe
    2017-04-04 17:44:04 [217.173.207.*] id:1518188  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    psychotropy i alkohol no i petarda gotowa :)))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-04-04 18:50:15 [192.71.249.*] id:1518209  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Pewnie zasięgnął języka, żeby mniejszą karę dostać.
    2017-04-04 18:21:26 [89.74.189.*] id:1518205  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Uwiązany jak pies do budy XD

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2017-04-04 18:48:09 [192.71.249.*] id:1518206  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Prawidłowo, jak na takiego gnoja.