• 0
0
 
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 3988
  • Dodano: 2017-03-27 / 20:52
  • Komentarzy: 1

Wręczono Tulipany Narodowego Dnia Życia

 
 
Wręczono Tulipany Narodowego Dnia Życia
 <i>(fot. Dżacheć)</i>

(fot. Dżacheć)

Kolejny raz w Opolu nagrodzono osoby, które w sposób szczególny zaangażowały się w działalność na rzecz rodziny. Tulipany Narodowego Dnia Życia wręczono w kategoriach: dziennikarz, samorząd, firma, dzieło kultury i inicjatywa społeczna.

Druga edycja uroczystej gali odbyła się dziś w opolskim ratuszu. - Mam nadzieję, że Tulipany, które zostały przyznane i ich laureaci będą nadal wnosić do życia społeczności lokalnych wartości, które sprawiają, że ludzie są szczęśliwi - powiedział Jacek Sapa, prezes Fundacji Narodowego Dnia Życia.

W kategorii Inicjatywa Społeczna zwyciężył Ksiądz Jarosław Ostrowski. - Najpierw zaczęliśmy to wszystko od "Dyszki dla serca", później z tej inicjatywy powstał bieg "Po dyszkę dla rodziny", który oprócz tego, że pomaga rodzinom spędzać czas jest też dziełem charytatywnym, przez co pomaga zbierać fundusze dla Diecezjalnej Ochrony Życia - powiedział Jarosław Ostrowski, wikariusz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy.

W kategorii Samorząd doceniono Brzeg. - Traktujemy to jako zaszczytną nagrodę i ukoronowanie pewnych działań, jakie podejmujemy od dwóch lat na rzecz rodziny. Przede wszystkim myślę, że to są te działania związane z naszymi najmłodszymi mieszkańcami - powiedział Bartłomiej Kostrzewa, wiceburmistrz Brzegu.

Pozostali laureaci to Ewa Szyndler w kategorii dziennikarz (dziennikarka Radia Doxa), Sybilla Czech w kategorii Dzieło Kultury (dyrygent Międzyparafialnego Chóru Mieszanego w Zawadzkiem), Gmina Brzeg w kategorii Samorząd, Wodociągi i Kanalizacja w Opolu sp. z o.o. w kategorii firma.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-03-28 00:50:11 [83.5.220.*] id:1516756  
tippmann: Napisał postów [5945], status [VIP] Reputacja
Sweet, sweet tulipan :)))

Nick:
Treść: