• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 2447
    • Dodano: 2017-01-14 / 08:00
    • Komentarzy: 11

    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan

    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan

    (Fot. Dżacheć)

    W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbył się wczoraj koncert „Music of the Night”, inaugurujący cykl ośmiu muzycznych wydarzeń organizowanych w ramach 800-lecia Opola.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    - Jest to jedno z działań podejmowanych przez opolski ratusz w związku z trwającym 800-leciem lokacji miasta – tłumaczy Piotr Letachowicz z biura prasowego Urzędu Miasta Opola.

    - My bardzo chętnie włączyliśmy się w obchody. Cieszę się, że to, co robimy zdobyło uznanie prezydenta, który był na naszych koncertach i postanowił zaprosić nas do współtworzenia jubileuszowych atrakcji – mówi z dumą Przemysław Neumann, dyrektor Filharmonii Opolskiej.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Osoby przybyłe wczoraj do CWK miały niepowtarzalną okazję posłuchać utworów wielkich kompozytorów nawiązujących tematycznie do zimy. - Na tym polegają koncerty „Music of the Night” - na każdą z pór roku przygotowujemy inny repertuar. Chcemy też zachęcić ludzi, by zapoznali się z muzyką klasyczną w nieco innych okolicznościach niż tylko filharmonia. Graliśmy już między innymi na dachu Solarisa czy w opolskiej „Wagonówce”. Teraz przyszedł czas na Centrum Wystawienniczo-Kongresowe – dopowiada Nemann.

    - Warto dodać, że kolejne jubileuszowe koncerty – odbywające się przez cały bieżący rok - zabiorą opolan w świat jazzu, rocka czy muzyki etnicznej. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie – podsumowuje Piotr Letachowicz.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan
    Koncert "Music of the Night" zgromadził w CWK tłumy Opolan

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-01-15 17:01:17 [46.76.108.*] id:1502683  
    krzychu1984: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    Genialny wieczór! Ja do klasyki to jak pies do jeża, najbardziej poważnie to Sting symfonicznie... ale plakaty jakoś rzucały się w oczy, dziewczyna coś wspominała o tym, żeby w tym roku się trochę ukulturalnić, no i poszliśmy. Powiem wam jedno - była moc :D

    Nick:
    Treść:
    2017-01-14 09:23:03 [188.123.205.*] id:1502350  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Widać na zdjęciach że w urzędach dostali bilety za darmo to i pełna sala.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2017-01-14 14:15:21 [94.254.144.*] id:1502408  
    annmarie: Napisał postów [856], status [stały bywalec] Reputacja
    Do tego większość gada lub bawi się telefonem. Pełna kultura ;) Publika z łapanki.
    2017-01-15 16:54:27 [46.76.108.*] id:1502679  
    krzychu1984: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    Gdzieś pisali, że biletów (tych po 20 zł) sprzedali ponad 500, reszta to zaproszeni goście. Ja kupiłem, tańsze niż do kina :D A wrażenie - muszę przyznać, że powalające! Nie jestem z tych, co chodzą do filharmonii, ale to było NAPRAWDĘ DOBRE.
    2017-01-14 16:31:45 [85.11.114.*] id:1502443  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a tak konkretnie, to co zagrali?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2017-01-14 16:59:30 [188.123.205.*] id:1502444  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Boney M
    2017-01-14 17:02:12 [89.76.166.*] id:1502445  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    coco jambo
    2017-01-14 22:57:50 [79.231.201.*] id:1502581  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Eine kleine Nachtmusik:D
    2017-01-14 23:01:13 [188.123.205.*] id:1502584  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Zenka Martyniuka hehe
    2017-01-14 16:24:24 [89.78.157.*] id:1502442  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    20 od głowy brali za wstęp.

    Nick:
    Treść:
    2017-01-14 15:32:47 [89.74.189.*] id:1502434  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Bilety za darmo były, bo dla dużej liczby ludzi z Opola kino jest już nieosiągalne!

    Nick:
    Treść: