• Wyświetleń: 6127
    • Dodano: 2017-01-07 / 09:25
    • Komentarzy: 3

Adam Malcher w reprezentacji na 6+

Bramkarz Gwardii Opole – Adam Malcher, po siedmioletniej przerwie reprezentacyjnej, powraca w wielkim stylu. Trener Tałant Dujszebajew po turnieju rozgrywanym w Hiszpanii musi zdecydować na kogo może liczyć w dalszych rozgrywkach. Wszystko wskazuje na to, że Adam pojedzie do Francji jako bramkarz numer 1.

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała swój pierwszy mecz sprawdzający z Hiszpanią 20:30 (11:11). Towarzyski turniej w Irun to początek kreowania się zespołu na Mistrzostwa Świata we Francji. Pomimo wysoko przegranego spotkania – opolanie mogą czuć się dumni! Popularny „Yogi” był jednym z nielicznych zawodników, którzy pozytywnie zaskoczyli trenera i cały sztab szkoleniowy.

Świetna obrona biało-czerwonej klatki pozwoliła na staranne odrabianie strat w pierwszej połowie. Wynik remisowy do połowy mówi sam za siebie. W 2 części spotkania do bramki weszli kolejno Adam Morawski i Mateusz Kornecki. Dzięki temu trener sprawdził predyspozycje wszystkich golkiperów.

Bramkarski sprawdzian zda niestety tylko dwóch z nich. Przed trenerem ciężki wybór, lecz mamy nadzieję, że Adam Malcher dopiero się rozkręca.

2017-01-08 08:31:55 [155.133.85.*] id:1500847
    Polpha: Napisał postów [9436], status [VIP] Reputacja