• Wyświetleń: 1603
    • Dodano: 2016-12-04 / 00:04
    • Komentarzy: 3

Berland Komprachcice wygrywa z Malwee Łódź

Futsaliści Berlandu Komrachcice odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, pewnie pokonując we własnej hali Malwee Łódź 6:0 i dzięki temu awansowali na 8 miejsce w 1 lidze .

Gospodarze od samego początku narzucili swoje warunki gry i przejeli inicjatywę, co procentowało licznymi akcjami pod bramką przeciwnków. Na pierwszego gola publiczność musiała jednak poczekać, aż do 15 minuty. Strzałem zza pola karnego zaskoczył bramkarza Piotr Wochna. Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, w 16 minucie wynik podwyższył Przywara.

Druga połowa zaczeła się od mocnego uderzenia Berlandu. Już w 21 minucie piłkę w siatce umieścił Dominik Dora. Zawodnicy z Komprachcic przy prowadzeniu 3:0, zaczeli grać bardzo spokojnie, wciągając przeciwników na swoją połowę i wyprowadzać kontry, które wykorzystywał Dora strzelając w 29, 34 i 35 minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 6:0 i pierwszą wygraną Berlandu w tym sezonie.

2016-12-04 09:58:52 [87.99.98.*] id:1492527
    RAII: Napisał postów [27576], status [VIP] Reputacja