• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 9942
    • Dodano: 2016-11-07 / 18:10
    • Komentarzy: 19

    Starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Brzegu

    Starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Brzegu
    Starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Brzegu

    (Fot. Gristi)

    Starsza kobieta trafiła z obrażeniami do szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych uderzył w nią ford.

    Do wypadku doszło po godzinie 13 na ul. Jagiełły w Brzegu.

    Zobacz takze Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze

    73-letni kierowca forda na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę, przechodzącą przez pasy.

    Kobieta doznała obrażeń głowy i ogólnych potłuczeń. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł ją do szpitala na badania.

    Kierowca forda był trzeźwy. Okoliczności wypadku ustala policja.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Brzegu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-11-27 20:44:45 [31.0.125.*] id:1491123  
    muszka82: Napisała postów [562], status [starszy pismak] Reputacja
    Za wolno szła

    Nick:
    Treść:
    2016-11-08 17:01:38 [185.117.87.*] id:1487219  
    Bullterier: Napisała postów [232], status [maniak] Reputacja
    Trzeźwy ale nie widział że ktoś wchodzi na przejście. Może trzeba już przesiąść się na mzk

    Nick:
    Treść:
    2016-11-08 08:59:51 [46.134.135.*] id:1487161  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    To dobrze, że był trzeźwy.....a może refleks zawiódł ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-11-08 12:40:06 [178.37.182.*] id:1487182  
    taxi910: Napisał postów [216], status [maniak] Reputacja
    No u 73 -y latka to refleks jak u szachisty. :)
    2016-11-07 19:13:21 [77.13.150.*] id:1487085  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    w tym wieku każdy kierowca powinien już mieć regularnie robione badania wzroku i refleksu w celu wyeliminowania tych którzy już stanowią zagrożenie dla siebie i innych...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-11-07 19:33:16 [188.146.165.*] id:1487089  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Ciekawe co napiszesz gdy podobny wpadek spowoduje ktoś młodszy!
    2016-11-07 20:11:26 [77.13.150.*] id:1487093  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    coś stosownego do wieku
    2016-11-07 20:14:10 [77.13.150.*] id:1487095  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    tak czy tak to trzeba się z tym pogodzić że w starszym wieku kierowcy już mniej widzą i reakcję mają znacznie opóźnioną znam nie jednego takiego kierowcę i wiem co pisze, młodzi też powodują wypadki owszem ale w ich wykonaniu są inne przyczyny
    2016-11-07 20:27:04 [90.156.124.*] id:1487106  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Pomijając wiek, to są skutki przebiegu dróg krajowych o dużym natęzeniu ruchu przez miasteczka. Brak pieniędzy na obwodnice, brak pieniędzy na druga przeprawe mostowa to i czego się spodziewać? :(
    2016-11-07 20:42:48 [90.156.124.*] id:1487109  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    p.s. poszkodowana ma 83 lata jakby kogo interesowało.
    2016-11-08 08:24:39 [62.87.183.*] id:1487153  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    jeżeli ma tyle to raczej nie było to "wtargnięcie"
    2016-11-07 22:42:20 [83.29.74.*] id:1487140  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    pewnie przechodziła w mini i dziadek się zagapił ;-)

    Nick:
    Treść:
    2016-11-07 21:44:07 [83.26.133.*] id:1487130  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Oby tylko nie nasza Brydzia.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-11-07 21:45:21 [83.29.241.*] id:1487132  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    już tu niżej udzieliła się, nawet uzupełniła wiadomości, więc nie ona, bądź spokojny
    2016-11-07 21:56:24 [83.26.133.*] id:1487134  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    To dobrze.
    2016-11-07 21:00:34 [83.29.241.*] id:1487113  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    może zapatrzył się na ten "SMAK" w tle i nie zauważył idącej ........ może pomyślał że w tym wieku, już nie wszystko może w-szamać .....

    Nick:
    Treść:
    2016-11-07 20:34:49 [83.22.76.*] id:1487108  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    a myslałem, że to Ty co tesz bym, nie życzył ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-11-07 20:54:51 [83.22.76.*] id:1487111  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    a myslałm zes starsza ;)
    2016-11-07 18:24:26 [178.43.160.*] id:1487080  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Widocznie nie zauważył, lub reakcja już nie taka w tym wieku:(

    Nick:
    Treść: